Īstermiņa auto noma.

sixt-rent-a-car1 2Kam parasti ir nepieciešamība pēc auto nomas? Tie ir dažādi cilvēki, kuru mērķi un vajadzības arī nav vienādas, tādēļ īpaši populāri un tautā pieprasīti parasti ir tie auto nomas uzņēmumi, kuri piedāvā pēc iespējas dažādākus risinājumus šī pakalpojuma izpildē un spēj sniegt arī dažādus papildus pakalpojumus, kas lieti noder izmantošanai kopā ar parasto auto nomas piedāvājumu. Īstermiņa auto noma ir pieejama vienā no populārākajiem auto iznomātājiem pasaulē un tas ir uzņēmums Sixt. Tas saviem klientiem piedāvā visu – sākot no auto nomas un beidzot ar šoferu servisu, jebkurā vietā pasaulē – no Eiropas līdz Austrālijai un ASV.

Nomas auto veidi.

Cik cilvēku, tik vajadzību, tādēļ, ir iespējams izvēlēties automašīnu veidus, kādus vēlaties iznomāt īstermiņā, un, ja esat korporatīvais klients – arī ilgtermiņā ar iespēju auto pēc 5 gadiem iegūt savā īpašumā. Ir iespējams iznomāt dažāda tipa auto – 4×4 apvidus auto, vieglās automašīnas, minivenu, mikroautobusu, sporta auto, kabrioletu, kravas furgonu un jebkāda cita veida automašīnu, kas būs piemērota attiecīgajam nomas mērķim. Vislabāk ar piedāvājumu var iepazīties jebkurā Sixt pārstāvniecībā Latvijā, kur saņemsiet arī konkrētas atbildes uz visiem neskaidrajiem jautājumiem, kas noteikti būs un no tā nevajag kaunēties, jo labāk ir uzzināt visu, kas neskaidrs, nekā izdarīt ko nepareizu un tad domāt, kā savākt nogāztos podus.

Auto noma nedēļas nogalēs.

Šis ir pavisam īsais auto nomas variants. Kā tas izpaužas? Tā, ka, ja domājat doties nelielā izbraucienā ar ģimeni vai draugiem, šis būs ideālais risinājums, jo auto noma ir iespējama no sestdienas dienas plkst. 12.00 līdz pat pirmdienas rīta plkst. 9.00. Šajā laika posmā ir iespējams auto izmantot kādiem braucieniem tik vēlaties un par to maksāt diezgan draudzīgu cenu, kas nepavisam neatstās robu Jūsu un ģimenes budžetā kopumā. Auto noma, kas piemērota nedēļas nogalēm, vienmēr būs labākais risinājums, ja vēlaties doties paceļot pa kaimiņzemi vai doties pie dabas un neuztraukties par to, ka varētu nebūt iespējas kā tikt mājās.