iPhone 5s apraksts.

iphone 5s  apple interneta veikals ishop.lvPagājušā gadā Apple paziņoja par jauna iPhone viedtālruņa nonākšanu tirgū. Lai to saņemtu, cilvēki bija gatavi diennaktīm stāvēt garās rindās pie Apple veikaliem un būtu vieni no pirmajiem, kas savās rokās tur jauno iPhone 5s tālruni. Šajā konkrētajā iPhone modelī darbojas jaunākā iOS operētājsistēma, kurai dots nosaukums iOS 7. Ja esat rūdīts Apple produkcijas izmantotājs, tad noteikti nebūsiet vīlies un spēsiet novērtēt Apple iPhone 5s sniegto komfortu un priekšrocības.

Dizains.

Alumīnija korpuss, pulēts metāls un stikls, ir tie vizuālie komponenti, kuri šo tālruni padara tik pievilcīgu, ka nevar no tā atraut nedz acis, nedz prātu. Telefons pieejams trīs toņos – zelta, sudraba un astropelēkā krāsā. Šis ir pirmais 64 bitu viedtālrunis pasaulē un tā dizains ir lieliski pieskaņots veiktspējai un plašajam funkciju klāstam, ko nodrošina A7 procesors, kas CPU darbina ātrāk un arī grafika ir iespaidīgāka kā citiem iPhone modeļiem iepriekš.

Funkcijas.

Šis viedtālrunis nodrošina tā lietotājus ar visai plašu funkciju klāstu, kas liks nobālēt citiem viedtālruņiem, kas pieejami tirgū. Šis iPhone 5s modelis ietver sevī pirkstu nospiedumu identifikatoru, kas paspēja sacelt pamatīgu jezgu vēl pirms tālrunis bija nonācis oficiāli pārdošanā Apple veikalos. Ar pirkstu nospieduma nolasītāju ir iespējams ātrāk piekļūt telefonā esošajai informācijai un nav vajadzība desmitiem reižu dienā ievadīt paroli, lai tālrunis tiktu atbloķēts. Arī telefona kamera ir uzlabota nu tā piedāvā ne tikai lielāku megapikseļu skaitu, bet arī vairāk funkciju, kas ļaus iemūžināt neaizirstamus un elpu aizraujošus kadrus. iSight kamera nodrošinās lielisku attēlu uzņemšanu un kvalitāti, kas ir nenoliedzami viena no svarīgākajām viedtālruņa funkcijām mūsdienās.

Appstore.

Tā pat kā iepriekšējie iPhone modeļi, arī šim aplikācijas ir iespējams lejupielādēt AppStore, kurā ir pieejamas vairāk kā 900 000 dažādi lietojumprogrammu. Plašajā klāstā sev nepieciešamos papildinājumus noteikti atradīs ikviens iPhone lietotājs. Katra programma ir izstrādāta speciāli priekš iPhone tālruņiem, tādēļ nebūs jāatraucas par to, ka lejupielādētā aplikācija varētu nebūt atbilstoša tālruņa modelim.