InCREDIT GROUP samazina kredīta procentu likmes

patēriņa kredītsŠis ir laiks, kas pilns ar iespējām – dažādus izaicinājumus mēs sastopam ik uz soļa. Daļa no tiem saistās arī ar zināmiem izdevumiem. Ne visas situācijas ir iespējams paredzēt, tādēļ vajadzības gadījumā noderīgs var būt kredīts.

Ikviens vēlas aizņemties pēc iespējas izdevīgāk, tādēļ svarīgi atrast iespējami labāko aizdevuma variantu. Ņemot vērā, ka šobrīd nebanku kredītdevēju tirgus ir ļoti plašs, ikviens var atrast savai situācijai atbilstošāko risinājumu.

  • Viens no faktoriem, kas jāņem vērā, izvēloties aizdevēju, ir procentu likmes. Tieši šis kritērijs nosaka, cik izdevīgs ir konkrētais kredīts;
  • Otrs, ne mazāk nozīmīgs kritērijs, ir pieejamā aizdevuma summa, kā arī atmaksas termiņš.

Atkarībā no situācijas, par izšķirošiem aspektiem var kļūt arī, piemēram, vecuma ierobežojums un dažādas papildu iespējas.

InCREDIT GROUP – ja meklē izdevīgu aizdevumu

Meklējot labāko piedāvājumu, vērts apskatīt InCREDIT GROUP piedāvājumu. Nav noslēpums, ka ātrie kredīti mēdz būt dārgi – tiem ir salīdzinoši augstas kredīta procentu likmes. Taču InCREDIT GROUP kredīta procentu likmes ir kredītņēmējiem draudzīgākas kā pie lielas daļas līdzīgu kredītu sniedzēju.  Turklāt, domājot par klientiem, InCREDITGROUP šobrīd samazina kredīta procentu likmes, tā nodrošinot vēl izdevīgākus aizņemšanās nosacījumus. Jāpiebilst, kredīta procentu likmes samazinātas aizdevumam no 1501 līdz 5000 eiro.

 Pie InCREDIT GROUP pieejami dažādu veidu aizdevumi, kas ikvienam ļaus izvēlēties sev piemērotāko variantu –

  • Naudas kredīts līdz 5000 eiro apmērā. Pieejami vairāki aizdevumu varianti – piemēram, ONLINE kredīts, kredīts PRIMA un citi risinājumi visdažādākajām vajadzībām;
  • Preču un pakalpojumu kredīts. Noderīgs, ja plānots iegādāties kādu preci vai pakalpojumu, bet pietrūkst naudas līdzekļu. Šo kredītu var noformēt gan pie InCREDIT GROUP sadarbības partneriem, gan kādā no aizdevēja kreditēšanas centriem visā Latvijā;
  • Kredīts auto iegādei. Ja plāno iegādāties jaunu auto, vērts ieskatīties InCREDIT GROUP auto kredīta piedāvājumā. Tas pieejams līdz pat 25000 eiro apmērā uz termiņu līdz 60 mēnešiem. Būtiska kredīta priekšrocība – automašīnu var iegādāties 30 dienu laikā pēc kredīta piešķiršanas. Turklāt automašīna uzreiz tiek pārrakstīta uz pircēja vārda.

Ienāc: https://www.incredit.lv/lv/krediti/naudas-kredits-aizdevums

Lai kāda būtu Tava iecere, InCREDIT GROUP var kļūt par piemērotu risinājumu. Protams, ar nosacījumu, ka izvērtēsi savas iespējas un aizņemsies atbildīgi.

Kam pieejams InCREDIT GROUP kredīts?

InCREDIT GROUP pakalpojumi pieejami Latvijas Republikas pastāvīgajiem iedzīvotājiem vecumā no 21 līdz 70 gadiem. Kredīta noformēšanā svarīgs ir arī atbilstošs ienākumu līmenis, kas ļaus atmaksāt kredītu līgumā noteiktajā laikā.

InCREDIT GROUP darbojas kopš 2010. gada, šajā laikā kļūstot par vienu no Latvijas iedzīvotāju novērtētiem risinājumiem, kad vajadzīgs kredīts. Aizdevējs saviem klientiem piedāvā dažādas akcijas, piemēram, bezprocentu kredītu, atlikto maksājumu, kā arī nozīmīgas atlaides naudas kredītam.

Atbildīga aizņemšanās

Lai arī kredīts šobrīd ir salīdzinoši vienkārši pieejams, svarīgi atcerēties, ka tā ir atbildība, tādēļ pirms noformē kredītu, pārliecinies, ka:

  • Tas patiešām nepieciešams. Atceries, ka aizdevums paredzēts ne tikai neplānotām!
  • Spēsi to atmaksāt noteiktajā laika posmā. Ja aizņemies uz ilgāku laika posmu, izvērtē, vai spēsi segt ikmēneša maksājumu. Ar plānotajām ikmēneša izmaksām vari iepazīties aizdevēja mājaslapā pieejamā kredīta kalkulatorā, ievadot vēlamo aizdevuma summu un atmaksas termiņu. Tomēr ņem vērā, ka aprēķinam ir tikai informatīva nozīme – precīzu aprēķinu uzzināsi pēc pieteikuma iesniegšanas.

InCREDIT GROUP kredīts – risinājumi dažādām vajadzībām, draudzīgas kredīta procenta likmes un izdevīgi piedāvājumi. Aizņemies atbildīgi, rūpīgi izvērtējot savas iespējas aizdevumu atmaksāt noteiktajā termiņā.