Ilgtermiņa aizdevums

mogo.lv ilgtermiņa aizdevumsIlgtermiņa aizdevums nereti ir vienīgais veids, kā personai vai pat ģimenei tikt galā ar finansiālām problēmām. Ilgtermiņa aizdevumus piedāvā gan bankas, gan lombardi, gan ātrie aizdevēji, gan dažādi citi kreditori, kas savus piedāvājumus reklamē un piedāvā tiešsaistē.  Atliek vien izvēlēties sev izdevīgāko aizdevuma veidu un pašu aizdevēju. Ilgtermiņa aizdevums nozīmē to, ka naudas summa tiek aizdota uz laiku, kas lielāks par 30 dienām. Ilgtermiņa aizdevuma nosacījumi mēdz atšķirties. Citi piedāvā aizņemties bez ķīlas, citam aizdevējam, savukārt, ķīla ir galvenais rādītājs tam, vai un cik liela summa būs pieejama klientam. Citiem aizdevējiem vien pietiek ar kontā ieskaitītu vienu centu, lai piešķirtu aizdevumu pat uz laiku līdz diviem gadiem.

Ilgtermiņa aizdevums ar ķīlu.

Gadījumā, ja nav ne mazākās vēlmes riskēt ar saviem ienākumiem, aizdevēji piedāvā iespēju aizņemties, ieķīlājot kādu vērtīgu lietu vai objektu. Populāri ir ieķīlāt mašīnu. Un kādēļ gan nē, ja piedevām var turpināt ar to braukt ikdienā un neuztraukties par to, ka katru mēnesi jāšķiras no milzīgas naudas summas aizdevuma dzēšanai, jo Mogo.lv piedāvā saprātīgus ikmēneša maksas apmērus. Pieteikties var internetā, izmantojot Mogo.lv interneta vietni www.mogo.lv , kas piedāvā auto ķīlu ar aizdevuma atmaksu līdz pat pieciem gadiem, turklāt maksājot ikmēneša maksu, tiek maksāti arī aizdevuma piešķiršanas procenti, kas nav jāmaksā atsevišķi.

Ilgtermiņa aizdevums bez ķīlas.

Protams, ka neviens, kurš spiests aizņemties naudu no kredītiestādes, nevēlas ieķīlāt sev piederošas lietas, tādēļ ļoti ātri attīstījās iespēja aizņemties bez ķīlas, turklāt arī ar iespēju pat neiziet no mājām. Bez ķīlas kredīti ir pieejami arī bankās un lombardos, taču summa, kādu var aizņemties bez ķīlas parasti ir robežās no 200 – 500 eiro. Bez ķīlas ilgtermiņa aizdevums par nodrošinājumu izmanto aizdevēja regulāros ienākumus, kas parasti tiek pārbaudīti pirms aizdevuma piešķiršanas. Ja aizdevums netiek laikā atmaksāts, tad stājas spēkā ne tikai augsts līgumsods, bet tiek iesaistītas arī trešās personas aizdevuma summas atgūšanā.

Pirms aizdevuma ņemšanas rūpīgi apsver to vai spēsi aizdevumu atmaksāt laicīgi!