Hipotekārais kredīts privātpersonai – iespēja uzlabot savas dzīves kvalitāti

kreditsNebanku aizdevējs „Latvijas Hipotēka” izsniedz dažāda veida hipotekāros aizdevumus privātpersonām. Tie ir kredīti pret nekustamā īpašuma ķīlu. Aizdevums var sasniegt pat 75% no nekustamā īpašuma tirgus vērtības, aizdevuma termiņš var būt pat līdz desmit gadiem, bet aizdevuma procenti pie „Latvijas Hipotēkas” ir vieni no izdevīgākajiem.

Tāpēc, ja jums nepieciešami papildus naudas līdzekļi, lai īstenotu kādus mērķus, veiktu lielus pirkumus vai citādi uzlabotu savus dzīves apstākļus, tad ir vērts ienākt mājas lapā latvijashipoteka.comun uzzināt par „Latvijas Hipotēkas” kredītu veidiem.

Kredīts mājokļa iegādei

kredits-majai

Parasti hipotekārais kredīts saistās ar īpašuma iegādi – savu dzīvokli vai māju, kas būs ģimenes stabilais pamats un drošības garants. Ilgtermiņā dzīvošana īrētos mājokļos ir tiešām neizdevīga, jo vairāku gadu laikā to naudu, ko atdodam par īri, varētu novirzīt hipotēkas maksājumam un jau iegūt īpašumā paši savu mājokli.

Tāpēc, jo ātrāk izšķiraties iegādāties savu mājokli, jo mazāk naudas zaudējat, ātrāk varat sāt hipotēkas atmaksu. Un pēc vairākiem gadiem jums vairs nebūs nekādu raižu par īres vai hipotēkas maksājumiem, jo tas būs pilnībā jūsu īpašums. „Latvijas Hipotēka” izsniedz aizdevumu nekustamā īpašuma iegādei, parasti par ķīlu aizdevumam tiek izmantots šis pats nekustamais īpašums.

Stabila dzīvesvieta ir viens no harmoniskas ģimenes priekšnosacījumiem, jo gan bērniem, gan partnerim ir nepieciešama drošības sajūta.

Kredītu apvienošana

Daudzi „Latvijas Hipotēkas” klienti izvēlas izmantot hipotekāro aizdevumu, lai apvienotu kredītus, jo šeit tas ir iespējams ar izdevīgu procentu likmi. Var apvienot vairākus dažāda veida kredītus, kas jums ir neizdevīgi un rada pārāk lielus izdevumus. Tāpat ir arī apgrūtinoši katru mēnesi atcerēties vairākus maksājumu datumus, sekot līdzi katra līguma izpildei.

Veicot kredītu apvienošanu, tas vairs nav aktuāli, jo ir tikai viens kredīts un viens daudz mazāks ikmēneša maksājums. Kredītu apvienošanu izvēlas, lai optimizētu savus izdevumus un uzlabotu kopējo finanšu situāciju un stabilitāti. Ja ir pārāk daudz kredītu, kurus ir gūtības katru mēnesi nomaksāt, tad kredītu apvienošana ir pats labākais risinājums, kā atbrīvoties no neefektīvām saistībām.

„Latvijas Hipotēkas”mājas lapā pieejams ērts kalkulatos, ar kuru var izrēķināt, cik daudz ietaupīsiet, apvienojot kredītus.

Kredīts mājokļa remontam

Hipotekāro kredītu var izmantot arī citiem veidiem, kas uzlabo mūsu dzīves kvalitāti. Viens no tiem ir kredīts mājokļa remontam. Dzīvokļa vai mājas remonts var būt ne tikai kosmētiska vajadzība, bet arī neatliekams darbs, jo materiāli ar laiku nolietojas, ir vajadzīgs tos nomainīt pret efektīvākiem.

Tāpēc jau mēs mainām logus, atjaunojam jumtus, siltinām grīdas, uzlabojam dūmvadus un daudz ko citu. Lai izveidotu komfortablu, drošu un patīkamu vidi. Lai mājoklis patērētu pēc iespējas mazāk siltumenerģijas, būtu ekonomisks un arī ekoloģisks.

Mājokļa remonts arī ievērojami palielina tā tirgus vērtību. Ja plānojat to pārdot vai izīrēt, tad kredīts remontam būs saprātīgs risinājums, jo varēsiet ar uzviju atpelnīt ieguldītos līdzekļus.

Kredīts jūsu vajadzībām

Tomēr klients „Latvijas Hipotēkas” izsniegto hipotekāro kredītu var izmantot jebkādiem sev tajā brīdi aktuāliem mērķiem vai neplānotiem izdevumiem.Kredīts jūsu vajadzībām

Ja vēlaties doties celojumā, veikt kādu lielāku pirkumu, iegādāties jaunas mēbeles vai īstenot kādus citus mērķus, droši varat vērsties ar savu kredīta pieteikumu pie nebanku aizdevēja „Latvijas Hipotēkas”. Pieteikums tiek izskatīts jau vienas dienas laikā. Tā ir laba iespēja iegūt hipotekāro kredītu ar izdevīgu procentu likmi.