GPS navigācija – pircēju gids

gps navigācija 1a.lvJa Jūs bieži ceļojat uz jaunām vietām darba vai izklaides pēc un karšu pārskatīšana šķiet problemātiska vai vienkārši ienīstat citiem prasīt norādes, iespējams Jums būtu jāapdomā globālās pozicionēšanas sistēmas jeb GPS iegāde. Tiklīdz Jūs būsiet uzstādījis galamērķi, sistēma norādīs un vadīs Jūs pa labāko maršrutu, dodot navigācijas norādījumus.

Ar ko jāsāk GPS navigācijas izvēlē

Pirms iegādājies GPS navigatoru padomā par saviem tipiskajiem braukšanas apstākļiem, cik bieži esat nepazīstamās vietās un padomājiet arī par tieši sev svarīgajām funkcijām. Daži modeļi ir intuitīvāki nekā citi, citiem ir papildus funkcijas, tāpēc apdomāšanās pirms pirkuma ir tik svarīga.

Ar kāda veida braukšanu Jūs nodarbojaties?

Ja lielākoties braukājat pa vieniem un tiem pašiem ceļiem un vietām, tad diez vai GPS navigācija sniegs Jums lielu ieguvumu. No otras puses, ja uz ierastā ceļa bieži veidojas sastrēgumi, GPS ar īstā laika satiksmes informāciju var palīdzēt izvairīties no nepatīkamām situācijām un sastrēgumiem.

Kur un cik bieži Jūs lietosiet šo GPS navigāciju?

Ja Jūs pērkat jaunu mašīnu, pārbaudiet vai tajā jau ir iebūvētu sistēma un cik tā maksā. GPS mūsdienās tiek ļoti labi integrēts automašīnās. Bet tipiski tās ir daudz dārgākas nekā pārnēsājamās sistēmas, gan sākotnēji, gan turpmāk, kad nepieciešami karšu atjauninājumi. Bet, ja Jūsu braukšana notiek vienā mašīnā un nevēlaties uzstādīt navigāciju uz paneļa vai vējstikla, un, ja neesat ar ierobežotu budžetu, tad varēsiet būt daudz laimīgāki, ja Jums būs iebūvētā GPS navigācija.

Papildus īpašības

Pilnībā aprīkota GPS vienība var efektīvi uzlabot vecākus auto, papildinot to ar dažādām funkcijām – GPS noder kā borta dators, bluetooth brīvroku zvanīšanai, m3 atskaņotājs, FM raidītājs u.c.

Iebūvētās baterijas ērtības

 Visi pārnēsājamie GPS nāk ar uzlādējamu bateriju. Ja vēlies izmantot GPS pastaigājoties vai piekļūt multimediju funkcijām atrodoties ārpus auto, meklē modeli, kas darbojas vismaz 3 stundas pēc uzlādes.

Izmēram ir nozīme

Ja nepieciešama portatīva vienība, tad izmērs patiešām ir svarīgs, īpaši, ja Jūs to ik pa laikam lietojat pārgājieniem un mīlat iesviest mugursomā. Daži modeļi ir ne lielāki par makiem, kamēr citi ir lieli kā planšetdatori. Galvenais – meklējiet modeli ar ekrānu, kas ir pietiekami liels ērtai kartes aplūkošanai.