Garmtech VPS.

vps no garmtech.lvVisbiežāk VPS pakalpojumus izmanto tad, kad izdalītā fiziskā servera lietošana ir kļuvusi pārāk nerentabla pat tādos gadījumos, ja parasta servera izmantošana sniedz vairāk priekšrocību, turklāt VPS pakalpojumi pasaulē kļūst ar vien pieprasītāki un populārāki.  Neviens nevēlas maksāt liekas naudas summas par to, kas netiek izmantots, tādēļ ir izveidotas VPS tehnoloģijas, kas spēj piedāvāt atbilstošus risinājumus serveru izmantošanā. Interneta mājas lapas mēdz atšķirties ne tikai pēc to satura, bet arī vairākiem citiem kritērijiem – apmeklējuma, satura un tāda veida rādītājiem. Garm Technologies piedāvā ari individuālu VPS pakalpojumu komplektāciju, ja esošie piedāvājumi nešķiet atbilstošas Jūsu interneta vietnes vajadzībām, saturam un funkcijām. Uzņēmums piedāvā sazināties ar saviem pārstāvjiem, lai vienotos par optimālāko risinājumu.

Ko nozīmē VPS?

Iesākumā tas saīsinājums jēdzienam Virtuālais Privātais serveris. Pēc tam tas nozīmē pilnvērtīgu piekļuvi root tiesībām. Ir arī iespēja konfigurēt jebkuras sistēmas un pielikumu parametrus. Tā pat Virtuālais Privātais Serveris nodrošina iespēju uzstādīt savas sistēmu bibliotēkas versiju vai mainīt esošās. Tiek arī nodrošināta iespēja dzēst un mainīt jebkurus sistēmu failus, kā arī ir iespēja uzstādīt arī jebkuru programmnodrošinājumu. VPS ir sava IP adrese, maršrutēšanas noteikumi, porti un filtri. Šī pakalpojuma izmantotājam tiek nodrošināts personīgais pasts, ftp serveris un daudz citu komponentu, kas  liks nosliekties par labu VPS izmantošanai.

Virtuālā PrivātāServera piedāvājums no garmtech.

VPS pakalpojumi ( http://www.garmtech.lv/ ), līdzīgi kā parasto serveru un hostinga pakalpojumi, pie garmtech tiek piedāvāti vairākās, atšķirīgās komplektu paketēs, kas ir izstrādātas tā, lai katras lapas īpašnieks spētu izvēlēties sev atbilstošāko pamatojoties uz dažādiem kritērijiem, kas saistīti ar mājas lapas parametriem, saturu un citiem rādītājiem. V – First, V – One, V – Accelerated un V – Rapid ir piedāvājumu paketes, kas piedāvā izdevīgus risinājumus virtuālā privātā servera uzturēšanai. VPS uzstādīšana ir maksas pakalpojums. Katrai VPS pakalpojumu komplektācijai ir atšķirīgs piedāvāto pakalpojumu daudzums – procesora ātrums, operatīvās atmiņas lielums un cietā diska ietilpība. Taču visiem komplektiem tiek piedāvāts neierobežots trafiks, ikdienas rezerves kopēšana un viena IP adrese. Servera administrēšana papildus izmaksā 45 eiro.