Emociju un prieka pilna dāvana – fotosesija kopā ar draugiem

davanuserviss.lv logoInteresantas un oriģinālas dāvanas pašas atrod dāvinātāju! Standarta dāvanu vietā dod priekšroku emociju rosinošām dāvanām. Internetā vari atrast vairākass neparastas un oriģinālas dāvanas svētkos dažāda temperamenta un dzīvesveida cilvēkiem:

Interesanti ceļojumi un aktīvā atpūta

Ceļojums ir interesanta dāvana tieši tuviniekiem un kopā ar kolēģiem, saņemot vārdos neizsakāmas emocijas un neaizmirstamu dāvanu. Vislabāk iepazīt savu ģimeni vai kolēģus var, dodoties kopīgā nedēļas nogales ceļojumā pa Latvijas nozīmīgākajām vietām. Aktīvus cilvēkus var pārsteigt, piemēram, ar kartinga vai traukšanos ar rallijmašīnu , atrakciju aviosimulatorā u.tml. izklaidēm.

Otrajai pusītei

Nekas nevar būt vērtīgāks par brīdi, ko pavadi kopā ar mīļoto cilvēku. Tādēļ kopīga atpūta vienā no SPA vai relaksācijas kompleksiem palīdzēs piemirst rutīnu un nodoties kopā būšanai. Dažādas nodarbības šķitīs piemēroti praktiskiem un jaunā apgūšanas cilvēkiem. Dāvana jebkuros gada svētkos ir prieka pilns mirklis.

Dāvanas svinībās visiem

Gatavojoties svētkiem, smelies idejas dāvanu piedāvājumos. Relaksācija nedēļas nogalē, izplānotas sesijas foto salonā, kā arī karikatūras zīmējums būs oriģināla dāvana jauniešiem un draudzenei. Šie ir tikai pāris no tradicionālo dāvanu aizstājējiem. Oriģināla dāvana veicinās spilgtu emociju gammu un radīs patīkamu svinību noskaņu.

Pasniedz svētkos dāvanu karti

Dāvanu kartes ir labs variants tam, kas nespēj izlemt par dāvanas pirkšanu. Lai svinībās pārsteigtu ar kāroto, pietiek ar dāvanu karti – tā ir iespēja izvēlēties, kā to izmantot. Lai lieki neizniekotu brīvos brīžus dāvanu pirkšanas drudzī, iegādājies dāvanu karti, jo tā būs vērtīga dažāda vecuma cilvēkiem. Dāvanu karti var uzdāvināt piemeklētā konvertā, taču saviļņojumu garantē pārsteidzošs noformējums.

Lielisks veids, kā atrisināt ar dāvanas meklēšanu saistītos jautājumus, ir nopērkot dāvanu karti. Ienāc Dāvanuserviss.lv un izvēlies dāvanu!