Eiro Latvijā un cita svaiga informācija!

eiro ieviesana focus.lvZiņas internetā mūsdienās ir labākais un rezultatīvākais veids, kā izlasīt aktuālos jaunumus Latvijā un pasaulē. Latvijas sabiedrībai nu ir iespēja izlasīt visas aktualitātes pilnīgi nesen darbu sākušajā jaunumu portālā Focus.lv.

Latvijā ir parādījies jauns ziņu portāls Focus.lv, kurā ar skaidru skatījumu tiek pasniegta informācija par visu svarīgāko Latvijā un ārzemēs. Ziņas var izvēlēties lasīt kā valsts, tā krievu valodā. Jaunumu portālā Focus.lv galvenais uzdevums ir koncentrēt uzmanību uz lasītājiem svarīgāko jaunumu atspoguļošanu, tādā veidā pasniedzot publikai tikai pašu aktuālāko un nozīmīgāko jaunumu apskatus.  Šis galvenokārt ir arī iemesls, kā  dēļ portāla apzīmējums ir radies no vārda “fokuss”, jeb lēcas, kas akcentē uzmanību tikai uz nozīmīgākajiem notikumiem.  Ja ikdienā mēdzat lasīt ikdienas jaunumus online, ziņu portālā Focus.lv varat atrast daudz aktuālu ziņu par tās dienas aktuālajiem notikumiem.

No 2014.gada 1.janvāra Latvijas oficiālā nauda būs eiro, bet teju visa sabiedrība jau ir pieradusi ar šo notikumu, jo cenu zīmes no 1.oktobra ir norādītas latos un eiro.  Lai nenāktos saskarties ar problēmām gadu mijā mainot skaidrā naudā palikušos latus eiro valūtā, iedzīvotāji tiek aicināti samainīt uzkrāto skaidro naudu jau tagad, jo esošā nauda norēķinu kontos tiks konvertēta eiro valūtā automātiski.

Zolitūdes traģēdija, kad iebrūkot veikala Maxima jumta konstrukcijai bojā gāja vairāk nekā 50 cilvēki, ir lielākā traģēdija šajā valstī kopš Latvijas neatkarības atgūšanas. 21.novembrī notikusī traģisko notikumu gaita vēl arvien netiek un arī netiks aizmirsta, jo iestādes aktīvi strādā pie tā, lai sauktu pie atbildības visas vainīgās personas un lai nākotnē nekas tik absurds vairs neatkārtotos. Tas, kā risinās izmeklēšanas gaita un kas jauns ir atklāts var uzzināt portālā Focus.lv, kā arī par eiro ieviešanu, Soču olimpiskajām spēlēm un citām ziņām.