Divstāvu gultas Latvijā!

copmpact gultas no sompact.lv LatvijāKad cilvēki sāk domāt par gultu, tad automātiski jāsāk žāvāties un domāt par gulētiešanu. Tā nu ir dabā iekārtots, ka cilvēkam ir vajadzīgs miegs, it sevišķi šajā tumšajā ziemas laikā. Bet, cik daudzi no mums var teikt, ka viņiem ir ideāla gulta, kurā vakaros ilgojas atgriezties? Daudzi joprojām guļ vai nu uz izvelkamajiem dīvāniem vai gultām, kas ir piemērotas istabām nevis cilvēkam, respektīvi, tās ir šaurākas vai neērtākas kā vajadzētu būt. Ja ģimenē ir vairāki bērni, bet dzīvokļa platība ir tāda, kāda nu tā ir, tad ērtības laba, iesakām izmantot transformējamās divstāvu gultas, kas ne tikai interjeru padarīs īpašāku, bet būs neiedomājami funkcionālas un noteikti patiks jaunākajiem ģimenes locekļiem un viņu draugiem.

Divstāvu gultas, kas transformējas.

Ja dzīvojat viens, tad saprotams, ka pēc divstāvu gultas īsta vajadzība nebūs. Dzīvokli mūsdienās ir iespējams iekārtot tā, lai būtu iespēja gulēt īstā gultā pat tad, ja telpas platība neļauj īsti variēt pēc saviem ieskatiem ar mēbeļu izmēriem un mēbeļu izkārtojumu. Transformējamās moduļu mēbeles, ir lielisks risinājums šādām situācijām. Tās pieejamas gan ar plauktiem, gan vienkārši tikai kā gultas. Ir arī tādas, kas transformējamas par galdiem un pat mājas kino telpām. Šāda tipa divstāvu gultas ir lielisks risinājums bērnistabai, jo tas ir interesanti ne tikai pašām atvasēm, bet vecākiem ietaupa ne tikai finanses, bet arī liekas galvassāpes par to, ka vienai mēbelei vietas pietiek, bet otrai nē.

Kur iegādāties šādas divstāvu gultas?

Latvijā nav daudz pārdevēju un veikalu, kas piedāvātu iegādāties transformējamas divstāvu gultas. Tas ir pieprasīts un kvalitatīvs risinājums katrai bērnistabai, arī tad, ja vietas tajā pietiktu divu gultu izvietošanai. Compact.lv mēbeļu interneta veikals piedāvā iegādāties transformējamas moduļu mēbeles ne tikai bērnistabām, bet arī visā citām telpām Jūsu  mājoklī. Šādas ērts mēbeles izmanto arī tie, kuriem mājoklī vietas  pietiek, taču ir vēlme pēc plašuma un ērtībām, nevis saspiestības.