Dažādas sejas procedūras dažādām sievietēm

dažādas sejas procedūrasSieviete – kosmoss. 

Mēs katra esam īpaša un unikāla savā būtībā, izskatā un izpausmes veidos. Tas, uz ko ir spējīga apmierināta, laimīga un priecīga sieviete, nav salīdzināms pat ar kosmosā izšautu raķeti. Principā, tas patiešām ir reāls kosmoss- apjaust savu spēju robežas, vai pat drīzāk to neesamību. Tieši tas, kā mēs sevi protam lutināt, novērtēt un likt sev atpūsties, vistiešākajā mērā atsaucas uz mūsu ģimeni, darbu un kopējo dzīves kvalitāti.  

 

Lai palīdzētu justies labi, bieži vien pat nevajag dārgus ceļojumus vai jaunas drēbes – pietiek vien ar dienu skaistumkopšanas salonā vai pat tikai sejas procedūras veikšanu. Parasti pēc šādām dienām pat melnā krāsa vairāk neliekas tik melna, un ir vieglāk pieņemt to, ka vīrs traukus atkal salicis izlietnē, nevis trauku mašīnā, vai bērns negrib lasīt grāmatu, bet uzstājīgi pieprasa planšeti.

Seja – sievietes spogulis.

Tieši seja, kas ir ļoti jūtīga un nervu galiem bagātīga ķermeņa daļa, parāda to, kā mēs patiesībā jūtamies un kāds ir mūsu veselības stāvoklis. Tāpat pēc sejas ļoti vienkārši var nolasīt to, cik apmierinātas mēs patiesībā esam. Seja patiešām ir sievietes spogulis- skatoties tajā var redzēt, kā mēs savam ķermenim palīdzam un cik ļoti par to rūpējamies.

Starojoša, gluda, skaista sejas āda ir lielākais sievietes sapnis. Kura no mums gan nevēlas perfekti sakoptas uzacis, no porām attīrīts deguns un pieres daļu, neredzamas grumbiņas? Mājās izcilus rezultātus sasniegt ir grūti, jo nepieciešamas dažādas sejas procedūras. Tāpēc noteikti ir vērts sevi palutināt un apmeklēt salonu, kur sievietei patiešām ļaus justies īpašai un novērtētai.

 

Ko var izlasīt Tavā sejā?

Seja ir Tava vizītkarte, kurā ikviens garāmgājējs var izlasīt visu. Seno japāņu un ķīniešu tradīcijas vēsta, ka, piemēram, uzacis un to biezums parāda dzīvības spēku un iekšējo enerģiju. Grumbas, kas horizontāli šķērso pieri var liecināt, ka cilvēks domā loģiski un neieciklējas sīkumos.

Palutini savi ar sejas procedūrām un reizē relaksē iekšējo pasauli!

Ļaujies maigām, profesionālām roku kustībām un izbaudi dažādas sejas procedūras. Tās aktivizēs asinsriti, piegādās ikvienai sejas šūnai bagātīgu skābekļa devu un  sniegs dvēselei laimes hormonus endorfīnus. Lai uzlabotu ādas stāvokli un mazinātu grumbas, izvēlies kādu no mezoterapijas procedūrām, vai izvēlies Botulīna injekcijas un iegūsti tvirtāku, koptāku, elastīgāku ādu. Efekts būs labi redzams jau pēc viena seansa!