Dažādas parfimērijas preces.

parfumexpress.lv smaržasParfimērijas preču cena ir mērāma ilglaicīgi, jo vienu pudelīti lietojam diezgan ilgi ne pāris dienas vai nedēļas. Ņemot vērā to, ka smaržu radītāja darbs ir diezgan smalks, tad arī šis kritērijs ir iekļauts preces cenā. Smaržu sastāvdaļu ražošana nav viegls darbs – tas prasa precizitāti un koncentrēšanās prasmi. Smaržas un kosmētikas līdzekļus pazina jau tie cilvēki, kas dzīvoja daudzu tūkstošu senā pagātnē. Smaržu ekskluzivitāte ir saglabājusies no laikiem, kad to drīkstēja lietot tikai augstdzimušas personas.Cenā prasti iekļauj arī kritēriju, ka prece tiek lietota ilgtermiņā nevis dažas reizes, tādēļ lielai daļai šķiet, ka cenas ir pārāk ekskluzīvi lielas. Kosmētikas un parfimērijas preču ražotāja darbs ir ļoti atbildīgs, tādēļ cenā tiek iekļauts atalgojums arī par to. Šāda veida preces vienmēr iesakām iegādāties internetā, jo tur ir iespēja tās iegādāties par mazāku cenu, pateicoties veikala zemajām izmaksām ikdienā!

Ražotāja vārds.

Ne tikai smaržu, bet arī jebkurā citā biznesā viens no noteicošajiem cenas faktoriem ir vārds. Zīmols, zem kura tiek ražota konkrēta prece vai pakalpojums. Latvijā lielākais interneta veikals Parfumexpress.lv ir godīgs un piedāvā tikai oriģinālus vārdus ,jo zina ka tas ir viens no kritērijiem, pēc kuriem preci vispār iegādājas. Vienas konkrētas preču līnijas preces ir ļoti pieprasītas klientu vidū.

Valsts lielākais smaržu pārdevējs parfumexpress.lv piedāvā vīriešu smaržas un sieviešu smaržas, turklāt kosmētikas līdzekļi internetā ir nopērkama par īpaši izdevīgām cenām. Par zemām cenām, Latvijā lielākajā parfimērijas veikalā ir atrodami ne tikai parfimērijas produkti, bet arī kosmētika.