Dāvanu meklējumi Ziemassvētku noskaņā – ko labāk izvēlēties?

220.lv dāvana vīrietimSpožas spuldzīšu virtenes, mākslīgais sniegs logu rūtīs, maskas un unikāli tērpi karnevālam – daži no uzdevumiem, kas jāvar paveikt vēl līdz Ziemassvētku svinēšanas. Sevišķi svarīgi darāmos darbus realizēt līdz Ziemassvētkiem ir tad, ja ģimenē ir mazi bērni. Jo bērni visnepacietīgāk gaida Ziemassvētku svinēšanu un sapņu piepildījumus.

Ziemassvētku brīnumi mazajiem

Domājot par dāvanas izraudzīšanos jaunākajiem Ziemassvētku svinētājiem, nereti noderīgas ir attīstošās rotaļlietas un spēles. Par piemēru, dažādas puzles, elektroniskā ābece angļu un krievu valodā, magnētiskā tāfele u.c. spēles un mantas, kas būs brīnišķīgs līdzeklis bērnam attīstoties. Vecākiem, atsaucot atmiņā bērnību, prātā tiek atsaukti patīkamie nobraucieni ar ragavām no ierīkotām pagalmu trasēm un kalniņa. Kvalitatīvas ragavas ir teicama Ziemassvētku dāvana mazākajiem svētku svinētājiem. Pašlaik lielā preču klāstā ir mazas un lielas ragavas dažādās krāsās visa vecuma bērniem:

  • aukstumizturīgas plastmasas ragavas ar metāla sliedi, kas uzlabo saķeri ar sniega, ledus virsmu;
  • ragavas ar nolokāmu rokturi;
  • stūrējamās ragavas ar bremzēm;
  • lakota koka ragavas ar atzveltni;
  • ragavas Ābolītis, Zirneklis u.c..

Liekas, ka maziem bērniem ir visvienkāršāk nopirkt piemērotu dāvanu. Viņi iepriekš sagatavo sarakstu ar dāvanām Ziemassvētku vecītim ar neviltotām cerībām, ka kādu no tām varbūt saņems. Dāvanu saraksta pirmajās vietās bieži atrodamas dažādas bērnu vidū populāras rotaļlietas, spēļu komplekti, bērnības hobiju lietas u.c. Ja ar vēlamo dāvanu sarakstu dalīsieties ar tiem, ar ko plānojat svinēt Ziemassvētkus,, sniegsiet iespēju veicināt nemitīgu brīnumu bērna emocijās. Ļoti populāri puišu dāvanu sarakstos ir dažādi Lego, dinozauri, automašīnu komplekti ar garāžām, toties mazajām dāmām lelles un leļļu mazuļi, radoši rokassprādžu darināšanas komplekti, mazās saimnieces iepriecinās spēļu servīzes tējas un kafijas pasēdēšanai un citas spēļmantas. Ja ģimenē ir 2 bērni, tad droši var dāvināt spēļu veikalu, kas bērnus spēs aizraut!

Pusaudžiem un skolēniem gudras, noderīgas un praktiskas dāvanas

Ziemassvētku dāvanas jauniešiem ļoti atšķiras no jaunāko atvašu dāvanu sarakstā pieminētajām. Jaunieši grib dažādas populāras lietas, kas ir lielākai daļai viņu vienaudžu. Lielā sortimentā oriģinālas un radošas dāvanas jauniešiem. Neskaitāmas erudīcijas galda spēļu komplekti, Gudrais plastilīns izklaidei , rotu darināšanas komplekti meitenēm un citas dāvanu idejas.

Liela dāvanu izvēle bērniem dažādā vecumā Ziemassvētkos. Iepērcies pārdomāti interneta veikalā – tur tu atradīsi bagātīgas idejas dāvanām visai ģimenei. Nereti interneta veikalā ir pirmssvētku akcijas, kas sniegs iespēju arī ietaupīt naudu dāvanu pirkšanai.

 Interneta veikalā atradīsi Ziemassvētku dāvanas visu vecumu grupām, gan sievietēm, gan dāvanas vīriešiem un bērniem!