Dāvanu karte aktīvai atpūtai – veids, kā iepriecināt piedzīvojumu meklētājus

dāvanu karte aktīvai atpūtaiGandrīz katram no mums ir kāds draugs, kuram kāre pēc adrenalīna un asām izjūtām, šķiet, ir bijusi asinīs visu mūžu. Šādiem cilvēkiem parasti nav bail ne no ātruma, augstuma vai vietām, kur lielākā daļa sabiedrības izvairītos atrasties. Viņiem patīk riskēt, pārvarēt šķēršļus un baudīt dzīvi, tā teikt, ar pilnu krūti.

Protams, ir jauki satikt šādus cilvēkus un klausīties viņu stāstos par pārsteidzošajiem piedzīvojumiem, dažādiem neparedzētiem notikumiem un iespaidiem. Taču, ko darīt, ja nepieciešams atrast dzimšanas dienas dāvanu cilvēkam, kura intereses diezgan krasi atšķiras no sabiedrības vairākuma?

Ja vēlaties iepriecināt cilvēku, kurš lielāko daļu sava laika pavada ārpus mājas, brīvā dabā, nodarbojoties ar sportu un meklējot piedzīvojumus, jums ir jāizvēlas kas tāds, ko viņš vai viņa novērtētu. Tā varētu būt, piemēram, dāvanu karte aktīvai atpūtai. Šāda izvēle parādīs gan to, ka jūs cienāt šī cilvēka intereses un dzīvesveidu, ka jūs par to esat informēti, kā arī iepriecinās jubilāru, jo tā būs vērtīga dāvana.

Kad esat nonākuši pie secinājuma, ka izvēlēsities tieši šo variantu, jāatrod īstā vieta, kur to iegādāties. Plašu piedāvājumu un izdevīgas cenas atradīsit dāvanu interneta portālā Visasdavanas.lv. Tur ir pieejamas ne tikai dāvanu kartes, bet arī atrodamas vairākas idejas, kā iepriecināt savus mīļos dzimšanas dienā, Ziemassvētkos, kāzās, izlaidumā un citos svinīgos mirkļos.

Lai atrastu ko piemērotu sportiskam un enerģiskam cilvēkam, jums vietnē Visasdavanas.lv ir jāatver sadaļa “Dāvanu kartes”, zem kuras ieraudzīsit vairākas kategorijas, tostarp arī “Aktīvo atpūtu”. Uzklikšķinot uz tās, atvērsies lapa ar daudziem interesantiem piedāvājumiem.

Piemēram, ja vēlaties uzdāvināt savam draugam vai draudzenei iespēju paskatīties uz zemi tā, kā to redz putns, varat uzdāvināt dāvanu karti paraplāna lidojumam tandēmā ar instruktoru, ko piedāvā klubs “Adrenalīns”. Kopā ar pieredzējušu un prasmīgu instruktoru varēsit pacelties līdz pat 450 metru augstumā virs zemes un izbaudīt brīnišķīgo skatu.

Tiem, kuri vēlas izbaudīt ko ekstrēmāku, tiek piedāvāts arī aso izjūtu lidojums ar gaisa manevriem lidojuma laikā. Dāvanu karti šādai izklaidei var izmantot no aprīļa līdz oktobrim.

Tuvojas vasara, un cilvēki sāks izbaudīt dažādas aktivitātes uz ūdens. Ja vēlaties sagādāt pārsteigumu kādam sev mīļam cilvēkam, uzdāviniet viņam dāvanu karti braucienam ar pūsli, kas piestiprināts motorlaivai. Smiekli, jautrība, daudz šļakatu un neaizmirstamas emocijas garantētas!

Savukārt tiem, kuriem patīk ceļošana ar laivu, noderēs dāvanu karte divām personām braucienam ar kanoe pa Latvijas skaisto upi Gauju un nakšņošanai kempingā “Leiputrija”. Praktiska dāvana tiem, kuri dod priekšroku laika pavadīšanai pie dabas.

Gan šie, gan daudzi citi dāvanu karšu piedāvājumi gaida tevi jau tagad – Visasdavanas.lv!