Daudzveidīgs elektrotehnikas piedāvājums 1a.lv

led tv 1a.lv interneta veikalaŠobrīd savu ikdienu grūti iedomāties bez konkrētām elektronikas precēm, kas daudzējādi sekmē komunikāciju ar cilvēkiem un konkrētus darba uzdevumus. Pie šā brīža nepieciešamākajām iekārtām var uzskatīt telefonus un datorus, kuri samērā labi noder gan ikdienas lietošanai, atpūtai un darbam. Pirms iegādāties kādu no iepriekš minētajām ierīcēm, pievērs vērību tehniskajiem datiem:

*kompakti un jaudīgi portatīviedatori tagad labi spēj aizstāt galda datoru, tāpēc būs noderīgs gan darbā, gan mājās. Pirms portatīvā datora pirkšanas jāieskatās tā tehniskajos parametros, kas būs svarīgi tā izmantošanā: ekrāna lielums, operētājsistēma, atmiņas lielums un citi;

*kompaktie planšetdatori ir parocīga iekārta, kuru viegli transportēt un lietot gan lietošanai ikdienā , gan arī dažādos izbraucienos. Elektronikas preču sadaļā tos vari atrast lielā sortimentā, taču nozīmīgi kārtīgi izpētīt izvēlētās ierīces tehniskos parametrus: atmiņas un ekrāna lielums, pieslēgumvietas u.tml.u.c.;

-planšetdatora baterijas darbības laiks;

-atmiņas kapacitāte un iespējas to paplašināt ar SD atmiņas kartēm;

-internets un sakaru iespējas,

un citi lielumi.

*atpūtu un baudāmu brīvā laika pavadīšanu sniedz video tehnikas iekārta – DVD, to var pieslēgt pie televizora un baudīt aktuālās filmas.

Interneta veikalā lielā piedāvājumā telefoni

No elektronikas kategorijas precēm ļoti ļoti populāra prece ir mobilais telefons, jo to var izmantot ne tikai ātrai saziņai, bet arī atpūtai un nelieliem darbiem. Svarīgākie tehniskie dati, kam japievērš uzmanība: mobilā telefona iebūvētās atmiņas kapacitāte un procesoru kodolu skaits, kā arī operētājsistēma un citasBieži vien interneta veikalā atradīsi lielu mobilo telefonu piedāvājumu no pasaulē atpazīstamiem ražotājiem. Populārie skārienjūtīgie telefoni atbalsta visādas iespējas, kas atvieglo ikdienas darbības. Piemēram, sava e-pasta pārvaldīšana, laika prognozes, failu uzglabāšanas aplikācija kā Dropbox un citas. Pērkot mobilo telefonu, pievērs uzmanību tās specifikācijai:

*telefona iebūvētās atmiņas lielums;

*savienojumu iespējas ar citām iekārtām ;

*kodolprocesoru skaits un operētājsistēma, kas ātru telefona darbību un funkcionalitāti.

Interneta veikalā ir atrodami stacionārie telefoni, kuri noderēs birojos un mājās. Elektronikas tehnikas klāstā gan stacionārie telefoni ar klausuli, kā arī uzlādējamie telefoni ar uzlādēšanas stacijām. Izvēloties tāda tipa telefonu, var to izmantot kā mājas pārnēsājamo telefonu. Tas funkcionēs ne tikai pie pie lādēšanas stacijas, bet arī konkrētā attālumā no tās. Mājas telefoniem ir visbiežāk lietoto numuru saglabāšana, numuru noteicējs, kā arī atsevišķiem lādējamiem telefoniem atkārtota numura izsaukšana.

Lasi vairāk par elektrotehnku un interneta veikalu 1a.lv šeit!