Ceļojums uz siltajām zemēm ziemas sezonā? Tas ir vienkārši!

siltās zemes

Pienākot aukstajai gada sezonai, kad dienas ir īsas, bet naktis – garas, domās arvien biežāk sākam apsvērt iespēju doties uz siltajām zemēm. Kaut vai uz pāris dienām. Vai nedēļu. Kuram gan negribētos pagulēt pludmalē, kur blakus šalc zils okeāns? Par laimi, mūsdienās ir daudz iespēju doties atvaļinājumā uz kādu no dienvidu valstīm. Turklāt ceļojums vairs nav jāplāno pusgadu iepriekš. Ja ieraugi internetā kādu labu piedāvājumu, nereti to vari izmantot pat tuvāko nedēļu laikā.

Diemžēl ne vienmēr cilvēkiem ir tik daudz brīvu līdzekļu, lai tos uzreiz būtu iespējams ieguldīt šādā mērķī. Tā vietā parasti krājam naudu savlaicīgi, taču, kā zināms, ar naudas krāšanu ne vienmēr veicas tik labi, kā gribētos. Viens no veidiem, kā ātrākā veidā iegūt nepieciešamo summu, ir, izmantojot internetā pieejamos aizdevumus.

Ātrie kredīti internetā mūsdienās nav nekas svešs. Tos piedāvā daudzi aizdevēji, atliek tikai izvēlēties to, kura nosacījumi jums šķiet izdevīgākie. Lai atvieglotu kredītiestādes atrašanu, iesakām izmantot Latvijā populārāko aizdevēju salīdzinātāju Aizdevums365.lv! Šajā mājas lapā vienuviet jūs varēsit atrast dažādus kreditorus, kuri būs salīdzināti pēc vairākiem kritērijiem – kredīta saņemšanas ilguma, minimālās un maksimālās aizdevuma summas, pagarināšanas procentu likmes, vecuma ierobežojuma – no cik gadiem var aizņemties naudu, kā arī vairākiem citiem rādītājiem, kas aizdevuma saņēmējam var būt noderīgi.

Izmantot kredītu ceļojumam nav grūti, galvenais ir izdomāt, cik lielu naudas summu jums vajadzēs, kā arī, vai spēsit to noteiktajā laikā atdot. Ātro kredītu nosaukums norāda uz to, ka šie nav klasiskie aizdevumi, kurus izsniedz bankas, un pēc tam jūs tos varat atmaksāt salīdzinoši ilgā laikā. Ātrie kredīti ir pieejami pie nebanku kreditoriem, un visbiežāk to atmaksas termiņš ir viens mēnesis jeb 30 dienas. Ja saproti, ka šajā laikā nevarēsi atdot aizņēmumu, iespējams, būtu jāapsver citas alternatīvas, piemēram, aizņemšanos no draugiem vai vecākiem, kā arī cita veida kredītus. Protams, pastāv arī iespēja iekrāt naudu, tomēr tas prasīs ilgāku laiku. Vēl viena iespēja, kuru piedāvā teju visi nebanku kreditori, ir aizdevuma atmaksas termiņa pagarināšana par 7, 14 vai 30 dienām. Tomēr der atcerēties, ka arī par pagarināšanu ir jāmaksā noteikta summa.

Pirms došanās ceļojumā būtu ieteicams noteikt aptuveno budžetu, kādu plānojat atvēlēt atvaļinājumam. Var gadīties, ka, esot jaunā vidē, aizmirstas par to, cik naudas tērējam, un cik mums paliek kartē, tāpēc pret šīm lietām nevajadzētu attiekties vieglprātīgi. Šeit būs daži ieteikumi, kā izmantot kredītu ceļojumam tā, lai pēc tam nebūtu lieku satraukumu:

  • Laicīgi izplānojiet, cik liela naudas summa jums būs nepieciešama biļetēm, viesnīcai, ēšanai, ekskursijām, suvenīriem, izklaidēm utt.

  • Izvēlieties izdevīgu veidu, kā ceļot. Atrodiet lētas aviobiļetes un laicīgi rezervējiet numuriņus viesnīcā.

  • Noteikti padomājiet arī par ceļojumu apdrošināšanu. Nepieciešamības gadījumā tā var jums noderēt un izglābt no pamatīgiem tēriņiem.

  • Noskaidrojiet, kāds ir izdevīgākais veids norēķiniem konkrētajā valstī. Samainiet naudu, ja tas nepieciešams.

  • Vēlams saglabāt arī plānu B jeb rezerves iespēju, ja pēkšņi nepieciešama nauda.

  • Noskaidrojiet, vai, dodoties uz izvēlēto valsti, nav nepieciešamas vakcīnas vai īpaša piesardzība, jo pretējā gadījumā (ja jums nebūs apdrošināšanas) var nākties šķirties no lielām naudas summām, kā arī pastāv iespēja sabojāt veselību.

Esiet vērīgi un nepalaidiet labus ceļojumu piedāvājumus! Konsultējieties ar saviem draugiem un kolēģiem, kuri ir bijuši konkrētajā vietā. Šādi pieredzes stāsti palīdzēs jums saprast, kam gatavoties.