Būvmateriālu interneta veikals Prof.lv

būvmateriālu veikalsEsi ieplānojis mājoklī veikt remontu? Lai ieekonomētu savu laiku un resursus, braukājot pa dažādiem būvniecības veikaliem, meklējot kvalitatīvus būvniecības materiālus par labu cenu, veic pirkumus interneta veiklā Prof.lv. Interneta veikalā tu varēsi atrast dažādus materiālus remontam, ēku būvniecībai, kā arī dārza aprīkojumu. Prof.lv piedāvājumā – turklāt plašā piedāvājumā – bloki, ģipškartons un tā stiprinājuma elementi, dažādi materiāli siltumizolācijai un citi būvmateriāli.

Reģipša plātnes no Knauf un Norgips ražotājiem

Remontdarbu veikšanai izvēlies kvalitatīvu būvmateriālu ražotāju preces. Būvmateriālu interneta veikala Prof.lv preču sarakstā ieraudzīsi Norgips un Knauf ražotāju ģipškartonu un tā konstrukciju stiprinājums.Piedāvājuma sarakstā Knauf un Norgips ražotāju standarta reģipsisar daudzveidīgu pielietojumu. Tāds reģipsis ir izmantojams kā starpsienu un sienu, tā arī griestu apdarei interneta veikala Prof.lv katalogā ieraudzīsi Norgips un Knauf reģipsi ar sevišķi augstu mitrumizturību ar stiklašķiedras un silikona elementiem, Kas ir atbilstošs telpām ar jo īpaši augstu mitruma pakāpi – pirtīs, saunās, vannasistabās un citur. Remontdarbu telpās, kurās ir vēlama augsta ugunsizturība, ir ieteicams izmantot ugunsizturīgo reģipsi no Norgips, Knauf. Ugunsizturīgo ģipškartonu var izmantot telpu izbūvei, kurās ir kamīns, dūmvads, kā arī katlu mājās. Uguni slāpējošie elementi, kuri iestrādāti materiālā, uguns nelaimes gadījumā var aizsargāt īpašumu no uguns izplatības. Būvmateriālu katalogā arīpretvēja reģipsis ar augstām siltuma izolācijas īpašībām speciāli piemērots būvju ārējo sienu izbūvei. Pateicoties blīvajām apšuvuma plāksnēm un mitruma aizturošām vielām, telpā samazina siltuma zudumus.

Būvniecības bloki no Texoblock, Aeroc, Fibo u.c.

Prof.lv būvniecības materiālu e-veikala preču sortimentā būvniecības bloki, ko lietot nesošajās ēkas konstrukcijās. E-veikala katalogā ar augstām skaņas un siltuma izolācijas īpašībām gāzbetoni – Aeroc, Texoblock u.c.-, arīdzan Fibo keramzīta bloki, ko var izmantot privātmāju, rūpniecības ēku celtniecībā, kā arī nesošo sienu izbūvēs. Fibo keramzīta bloki ir mitruma un uguns izturīgi, ekoloģiski tīri, tos var viegli un ātri apstrādāt un spiedes izturīgi, neskatoties uz bloku materiāla vieglumu.Tavai izvēlei arī bloki, kuriem struktūra līdzīga bišu kārēm – lieliski absorbē skaņu unizmanto boulingu, deju klubu celtniecībā.