Busu noma Latvijā.

ecorent.lv auto noma, lēta auto noma, busu nomaAttīstoties tūrismam un ceļošanai, busu noma ir kļuvusi par pierastu lietu ne tikai Latvijā, bet arī pasaulē. Busu un minivenu iznomāšana ir izdevīga, jo nav nepieciešams izmantot sabiedrisko transportu un var ērti nokļūt no punkta A uz punktu B bez liekiem sarežģījumiem. Šis ir labs risinājums ģimenēm ar maziem bērniem, jo ceļošana ar savām atvasēm mēdz būt nogurdinoša, it sevišķi, ja bērni ir vēl mazi. Šādos gadījumos braukšana no pilsētas uz pilsētu ar sabiedrisko transportu ir īpašs pārbaudījums ne tikai visai ģimenei, bet arī vecāku nerviem un pacietībai. Busu iznomāšana ir izdevīga arī tad, ja dodaties pārbraukumos draugu pulkā.

Cenas.

Automašīnu nomātāji Latvijā spēkratus piedāvā iedalītus pēc to klasēm, kurām attiecīgi arī piemēro nomas cenu. Jo ekonomiskāka automašīna, jo mazāka tās nomas cena. Luksus klases automašīnu noma būs dārgāka, jo šādas Prmium Lux klases automašīnas ir nedaudz dārgākas par vidusmēra automašīnām.  Ja automašīnas noma ir nepieciešama ilgam laika posmam, piemēram, mēnesim tad nomas maksa dienā būs pat divas reizes mazāka, kā nomas maksa šim pašam auto, ja iznomāsiet to tikai uz dienu vai divām. Arī automašīnas gabarīti nosaka tās nomas cenu. Loģiski, ka busu noma būs dārgāka par vieglo automašīnu, taču degvielas izmaksas noteikti to atspēkos.

Kā atrast izdevīgu auto iznomātāju?

Iesakām apzināt apkārtnē esošos auto un busu iznomātājus un viņu piedāvājumu, lai ierodoties galamērķī nebūtu lieki jāmaldās pa apkārtni meklējot kādu auto iznomātāju, kura piedāvājums atbilstu Jūsu vēlmēm un vajadzībām. Internetā var ērti un ātri aizpildīt pieteikuma formu, norādot visas vajadzīgās vēlmes un papildpakalpojumus. Tā pat lielākā daļa iznomātāju interneta vietnēs ir norādījuši visas automašīnas, kas ir viņu rīcībā, tādējādi klients var ērti izvēlēties sev nepieciešamo modeli un arī apskatīt cenas, lai zinātu ar kādu naudas summu nāksies rēķināties saistībā ar transportu. Busu, mikroautobusu un minivenu iznomātāju ir ļoti daudz, atliek vien atrast sev piemērotāko un izdevīgāko, kurš piedāvā arī dažādus nepieciešamos papildpakalpojumus.

Piesakies mikroautobusu nomai - http://ecorent.lv/kravas-mikroautobusu-noma/