Bobcat noma pie MinTrakTex

Bobcat noma ir lieliskaiespēja uzlabt darbu jebkurā būvlaukumā vai citā tamlīdzīgā darbu veikšanas vietā. Laiks, kad viss smagais darbs bija jādara tikai un vienīgi cilvēkiem, ir beidzies, tādēļ, lai darbu veikšanu padarītu ērtāku un ātrāku, un pavisam noteikti arī lētāku, ir iespējams iznomāt mini iekrāvējus, jeb Bobcat – mazo traktortehniku. Tie ir salīdzinoši nelila izmēra kāpurķēžu traktori, kuru kauss ir montējams, tāpēcir iespējams pārkraut un iekraut visdažādākā lieluma kravas. Par spīti savam nelielajam izmēram, Bobcat noma palīdz padarīt liela apjoma darbus visdažādākajās vietas, kas ir viens no to lielākajiem plusiem, turklāt, ir vietas, kur lielā traktortehnika fiziski iebraukt nevar.

Kur šāda tehnika ir pieejama?

Ar dažāda veida traktortehnikas nomu Latvijā nodarbojas daudzi uzņēmumi, taču viens no populārākajiem ir SiaMinTrakTex. Uzņēmums ar dažādām traktortehnikas nomas iespējāmnodarbojas jau no 2007. gada.  Papildus tehnikas iznomāšanai, tiek piedāvāti dažādi citi pakalpojumi, sākot no drenāžas lauku ierīkošanas un tranšeju rakšanas, līdz pat bruģēšanai un apzaļumošanas darbiem. Plašais piedāvājumu klāsts ir nodrošinājis uzņēmumam labu slavu un uzticamus klientus, kuri labprāt savā pieredzē dalās ar citiem un iesaka uzņēmumu saviem kolēģiem, draugiem un paziņām. Bobcatnoa ir viens no populārākajiem un biežāk izmantotākajiem pakalpojumiem, ko klienti labprāt izmanto.

Kas ir Bobcat mini iekrāvēji?

Mini iekrāvēji, jeb tautā dēvēti par Bobcat, ir plaši izmantota mazā traktortehnika, ko parasti lieto gadījumos, kad nepieciešams izrakt nelielas bedres, tranšejas  un arī grāvjus. Šo tehniku ir iecienījuši arī tie klienti, kuru darbu veicamā teritorija nav tik liela un nav vajadzība pēc lielajiem ekskavatoriem, kas ir skaļi, aizņem daudz vietas un kuru iespējas netiek pilnībā izmantotas, jo nav tādas vajadzības.  Ar bobcat ir iespējams ne tikai kraut, bet arī rakt, griezt, frēzēt un tīrīt. Tā vadītāja kabīne ir ērta un salīdzinoši plata, kas ir svarīgi, jo ir iespējams ideāli pārredzēt darbu veikšanas teritoriju.