Bobcat noma Latvijā

OLYMPUS DIGITAL CAMERAEkskavatori nav izdevīgs risinājums gadījumos, kad nepieciešams veikt rakšanas darbus, bet darbu vietu par būvlaukumu nosaukt nu nekādi nevar. Tā pat nevienam nav patikas rakt ar lāpstu kaut ko lielāku par dobi. Šādos gadījumos lieti noder Bobcat noma. Bobcats ir neliela izmēra ekskavatoriņš, kas ir gana jaudīgs, lai spētu rakt kā bedres, tā tranšejas vietās, kurās liela izmēra tehnikai fiziski nav vietas. Bobcat noma ir pieejama dažādi nokomplektēta, kas palielinās darāmo darbu apjomu. Bobcati ir parocīgi arī neliela izmēra būvlaukumos, kur tie lieliski var strādāt kopā ar ekskavatoriem un citu celtniecības tehniku.

Kādas iespējas rodas izmantojot Bobcat?

Šo, neliela izmēra ekskavatoru ir iespējams komplektēt pēc dažādākajām vēlmēm un vajadzībām un, varam apgalvot, ka šī ierīce ir ļoti universāla, kas ir viens no lielākajiem plusiem būvlaukumā vai darbu veikšanas vietā, jo apkārt valdošais haoss bieži vien rada stresa situācijas un spriedzi. Ar Bobcatu ir iespējams ne tikai rakt, bet arī tīrīt grāvjus un aizaugušas pļavas, kā arī frēzēt celmus, kokus un krūmus. Iespēja arī tīrīt stigas. Hidrauliskā šķēre ļauj griezt celmus pat 40 cm diametrā. Lielie riteņi neļaus iegrimt smiltīs un citās vietās ar ne pārāk parocīgu segumu.  Ņemot vērā to, ka iekārtas kausi ir pieejami dažādos izmēros, tiek izslēgta iespējamība, ka kaut kas varētu būt izrakts nepareizi.

Kur var izīrēt Bobcat traktorus?

Kad ir pienācis brīdis sākt rakt, tad rodas jautājums par to, kā šo procesu atvieglot un padarīt ātrāku. Ir daudz un dažādi piedāvājumi kur un kā to darīt un kur nomāt tehniku. Sia MinTraktex ir sabiedrotais šādos jautājumos, kas savus pakalpojumus piedāvā jau no 2007. gada un piedāvā ne tikai Bobcat nomu, bet arī dažādus citus pakalpojumus (http://www.mintraktex.lv/pakalpojumi/raksanas-darbi/), piemēram iekrāvēju nomu, rakšanas darbus, apkārtnes labiekārtošanas darbus, bruģēšanu un apzaļumošanu un daudz ko citu. Ņemot vērā to, ka ir pienākuši gada aukstākie mēneši, tādēļ, ja kas rokams, neatstāj uz pēdējo brīdi!