Biroja tehnika!

printeri 220.lvMēbeles virtuvei, guļamistabai, viesistabai – daudzveidīgs un populāru preču zīmju piedāvājums

Interneta veikalā var nopirkt jau sakomplektētu guļamistabas un virtuves iekārtojumu. Daudzveidīgi ražotāju guļamistabas mēbeļu komplekti no Helen, London, Hit, Santiago ieviesīs īpašu mājokļa atmosfēru . Daudzveidīgā sortimentā arī mēbeles virtuvei, viesistabai, kā arī mēbeles mājokļa priekšnamam un bērnu istabai. Mēbeles interneta veikalā var pasūtīt visu dienu, turklāt lieliem pirkumiem samērā ērti izmantot iespēju mēbeles iegādāties uz nomaksu. Pērkot mēbeles, var aplūkot dažādus mājokļa iekārtojuma stila elementus, kā žalūzijas, spoguļus, fotorāmjus u.c.

  • mēbeles guļamistabai – interesanta dizaina – klasiskās, ar veļas atvilktni, ar izliektu galvgali u.c. divguļamās gultas dažāda izmēra gultas matrači;
  • virtuves mēbeles  ;
  • viesistabas mēbeles – sekcijas un plauktu sistēmas, dīvāni, žurnāla galdiņi;
  • tāpat arī mēbeles priekšnamam un vannasistabai.

Elektronikas preces mājai un atpūtai

No datortehnikas preču sortimenta, ļoti aktuāli ir planšetdatori. Ērti izmantojami sērfošanai internetā, e-pasta saziņai, kā arī iecienītāko seriālu un filmu skatīšanai. Daudzveidīgā piedāvājumā ir Lenovo, Dell, gan arī Apple un citu ražotāju planšetdatori ikviena personīgajām vajadzībām. ikdienā ir mirkļi, kad vajag ātri pārlasīt jaunumus ziņu portālos vai iegūt interesējošo informācijutaču portatīvais dators samērā ilgi slēdzas iekšā, bet mobilā telefona displejs nenodrošina komforta lasīšanu. Šādās situācijās no datortehnikas precēm ļoti vērtīgi ir planšetdatori, ko var izmantot arī atpūtas brīžos. Ātri ieslēdzas, liels displejs un ietver vairākas darbības. Ierīce, kas nereti noder, ir printeris. Tā vietā, lai tērētu naudu kopēšanas centros, var ieguldīt finanses kvalitatīva printera pirkšanai, kas ilgtermiņā atmaksāsies. Datortehnikas preču – printeru – izvēlē Samsung, Canon, Brother un citu populāru ražotāju tintes printeri, lāzerprinteri, kā arī inovatīvie LED printeri. Atkarībā no vajadzības, nopērc piemērotāko printeri un drukā foto, dokumentus, shēmas un gada plānus, neizejot no mājas.

Bērnu rati no Britton, Babyhome u.c. ražotājiem

Kā viena no nepieciešamības mazuļa gaidīšanas laikā ir ērti lietojami bērnu rati. Dažādos veikalos bērnu ratu piedāvājuma izvēlē kvalitatīvu bērnu rati no Graco, Britton un citiem ražotājiem. Universālie bērnu rati, sporta tipveida rati, kā arī dvīņu rati dubultīgam ģimenes pieaugumam. Universālo ratu ieguvums ir vairākas ratu noregulēšanas pozīcijas – guļus pozīcija, tos var pagriezt uz priekšu un aizmuguri, dažādas regulēšanas pozīcijas atzveltnei. Bez tam, nomainot tikai kulbu, universālos ratus būs iespējams lietot  bērnam kļūstot lielākam. Bērnu rati no sporta tipa ratiem ir vieglāki un kompaktāki, tāpēc būs praktisks pirkums tām ģimenēm, kam katru dienu bērnu rati ir jānes vai bieži jātransportē.

Ienāc interneta vietnē www.220.lv un apskaties visus piedāvātos produktus!