Bērnu velosipēdi.

bikko.lv vīriešu velosipēdiIdeālākais laiks, kad iemācīties braukt ar velosipēdu, pavisam noteikti ir bērnība. Bērnu velosipēdi ir vieglāk vadāmi, tiem ir mazs svars un atvase var droši mācīties. Bērnu velosipēdi mūsdienās mēdz būt dažādi. Tie ir pieejami dažādās krāsās, izmēros, komplektācijās un arī, protams, cenu diapazonā. Ņemot vērā to, ka bērni ļoti ātri izaug, nav vajadzības iegādāties ļoti advancētu un smalku velosipēdu, jo nevajag aizmirst to, ka bērna izpratne par lietām ir savādāka, turklāt, ja šis velosipēds sevi ietvers ārkārtīgi daudz funkciju, bērns nemaz nespēs tās visas apgūt, kad būs jau izaudzis no sava divriteņa un būs jāgādā nākošais.

Kas ietilpstošo velosipēdu komplektācijā.

Visi zina to, ka sākotnēji bērnu velosipēdi (http://www.bikko.lv/bernu-velosipedi/) var tikt aprīkoti ar papildus riteņiem stabilākai braukšanai, kur nav neieciešama laba līdzsvara sajūta. Šie riteņi ir viegli nomontējami un līdz ar to, bērnam var vieglāk iemācīt pārvietoties ar divriteni. Bērnu velosipēdi var tikt aprīkoti ar groziņu, karodziņiem, papildus stūri aizmugurē ar kuras palīdzību velosipēdu var vadīt vecāks, ejot bērnam no muguras un tamlīdzīgām ekstrām. Mūsdienās bērnu velosipēdi tiek ražoti ļoti droši, padomājot par katru mazāko sīkumu, jo neviens velosipēdu ražotājs nevēlas, lai bērni, kas braukuši ar konkrētās firmas velosipēdu, regulāri gūtu traumas, kas rezultātā novestu pie diezgan lielām problēmām ar biznesu.

Kā izvēlēties bērnam atbilstošāko velosipēdu?

Protams, ka viena no opcijām būtu uz veloveikalu doties kopā ar savu bērnu, bet tas varētu izvērsties par diezgan skaļu, laikietilpīgu un arī maciņam ne pārāk izdevīgu darījumu. Bērni ir bērni un bērns vēlēsies savā īpašumā iegādāties visskaistāko un ar visvairāk iespējām aprīkotāko velosipēdu. Tādēļ, ja grasāties savam bērnam iegādāties velosipēdu, aicinām uz veikalu doties vienam un pakonsultēties ar pārdevēju par visatbilstošāko un pareizāk izvēli, lai pēc lika nenāktos nožēlot izdarīto pirkumu. Klientu konsultanti noteikti palīdzēs izvēlēties atbilstošāko riteni bērna spējām un vecuma grupai, tādēļ nav jāuztraucas par to, ka varētu tikt iegādāts neatbilstošs velosipēds.