BAKKER-HOLLAND.LV VARĒSIET ATRAST VISU VAJADZĪGO DĀRZA DARBIEM!

rozes interneta veikalā bakker-holland.lvAr Bakker-Holland.lv jūsu dārzkopības sezona atklās jaunu līmeni! Daudzveidīgajā dārza preču katalogā jūsu vēlmēm daudzveidīgs rožu stādu, koku un krūmāju stādi, dārzeņu, augļu un puķu sēklu klāsts vienuviet. Pasūtiet vajadzīgo laicīgi un baudiet dārza burvību jau tuvākajos mēnešos.

Viens no Bakker-Holland.lv piedāvājumā esošiem produktiem ir iekštelpu un dārza sīpolpuķes – pavasara, vasaras un rudens ziedi. Bakker pārdotajiem sīpoliem piešķirta 100% garantija. Sīpolpuķes var vienkārši iestādīt dobēs vai puķu kastēs uz palodzes, balkona vai turpat dārzā, turklāt to pilnbriedumā dārzs ziedēs košos krāsu toņos. Begonijas, montbrētijas, Holandes īrisi, dekoratīvais ingvers, kannas un citas sīpolpuķu šķirnes var atrast dārzkopības preču katalogā Bakker mājaslapā.

Mājaslapā Bakker-Holland.lv dārza un dārzkopības preču sarakstā atradīsiet daudzveidīgu šķirņu rozes, bez tam tās lieliski piestāvēs katrā mazdārziņā un piemājas puķu dobēs. Izaudzētās rozes ir skaistas gan pagalmā, gan kā grieztie ziedi, tādēļ pilnplaukumā spēs iepriecināt gan dārzā, gan arī iekštelpās vāzēs. Daudzziedu vīteņrozes, stumbra rozes, bagātīgā lapojuma rozes grieztajiem ziediem un vēl citas šķirnes jauka dārza iekārtošanai.

Apskaties rožu stādu piedāvājumu - http://www.bakker-holland.lv/rozes/

Jūsu izvēlei preču katalogā puķu un dārzeņu sēklas, garšaugu sēklas piedāvājums no dārzkopības piederumu un preču piegādātāja uzņēmuma Bakker Hillegom. Lai jūsu piemājas dārzā būtu iespēja vasarā apēst kādu vitamīnu tieši no dobes, pērciet meža zemeņu sēklas, tās iespējams audzēt gan kā kā ogu kultūru, gan dekoratīvo augu ar vitamīniem bagātiem augļiem. Sēklu sadaļā jūs varat piemeklēt eksotisko augļu sēklas – kivano jeb ragainā melongurķa sēklas, ēdamais fizālis u.c.. Ja nebaidāties eksperimentēt ar eksotisko augļu garšošanu , dārzā diezgan labi iederēsies kivano jeb ragainais melongurķis. Tas ir gan labs vitamīnu avots, gan var izmantot augļu salātos un desertos. Dārzeņu, augļu, puķu sēklas – vairāk nekā divsimt dažādu veidu – dārza darbos noderēs!

Ienāciet Bakker-Holland.lv un atrodiet plānus par burvīgu pagalmu. Ar Bakker starpniecību jums ir iespējams iegādāties dārza inventāru, kā darbarīki, putnu barotavas, laistīšanas preces, gaismekļi, dekoratīvie podi telpām un āra apstākļiem u.c. Aplūkojiet piedāvāto Bakker piedāvājuma klāstu un pasūtiet šobrīd!