BAGĀTĪGS ŽOGU PIEDĀVĀJUMS

tvora.lv žogi, sētas, vārtiTiem, kam pašlaik svarīgs ir īpašuma iežogošanas jautājums (vārti, žogi), noteikti būs interesants SIA “Tvora” pakalpojumu klāsts. Kompānija sniedz šādus pakalpojumus: *bezmaksas projektēšana, žoga izmaksu noteikšana vadoties pēc pasūtītāja uzrādītajiem teritorijas izmēriem; *iegādātās žoga komplektācijas nogādāšana uz pircēja dzīvesvietu Latvijā; *speciālistu ieteikumi žogu montāžas jautājumos.

Viens no zināmākajiem žogu risinājumiem – metāla žogi. Metāla žogi parasti tiek izgatavoti no augstas kvalitātes tērauda, gluži kā vārtu sistēmas. SIA “Tvora” metāla žogu sistēmas būs lieliski piederīgas vairumam modernu arhitektūras ēku un ne tikai. Metāla žogi ir piemēroti dažādam reljefam, kas padara tos tik universālus. Metāla žogu ražošanā ir izmantoti cinkoti metāla profili, kas nodrošina ilgu kalpošanas laiku. Žogu ražošanā ir lietots vienīgi Eiropas vadošo ražotāju sagatavots tērauds. Produkcija ir arī sertificēta, tai ir 5 gadu garantija pret koroziju.

Jāatceras, ka par ļoti svarīgu elementu žogu konstrukcijā kalpo žogu stabi. Bez uzticamiem žogu stabiem pats žogs zaudē savu funkcionalitāti, jo tas kļūst nestabils un var pat deformēties pie lielāka trieciena vai vēja plūsmas. SIA “Tvora” piedāvā gan klasiskas formas četrkantainīgos, gan apaļas formas izturīgus un drošus metāla žogu stabus, kā arī ovālus koka stabus visdažādākajos izmēros. Žogu stabi var būt ar dažāda veida, speciālu pārklājumu. Žogu stabiem ar pretkorozijas pārklājumu GALFAN būs aptuveni 3x ilgāks mūžs nekā parasti cinkotiem žogu stabiem.

Ērtai un praktiskai piebrauktuvei vai mājas ieejai visvairāk iederēsies SIA “Tvora” piedāvātie teritoriju vārti – gan divviru, gan bīdāmie, gan automātiskie. Vārtu montāžā uzņēmums piedāvā automātiku no Itālijas, kas zināma kā ilgtspējīga kvalitatīva automātika, ko plaši izmanto profesionāļu starpā. Īpaši svarīgi izvēlēties automātiku, ja ir pasūtīti automātiskie vārti. Automātisko vārtu risinājums derēs tad, kad vārtus nav domāts atvērt no ārpuses. Lietojot automātiku, nevajadzēs iet pa ieejas vārtiņiem un no pagalma puses taisīt vaļā vārtus. Visas vārtu vēršanas var ērti regulēt vadoties pēc klienta prasībām un lietošanas nosacījumiem.

Ja Jums ir radušās neskaidrības par Jūsu īpašumam labāko variantu, sazinieties ar SIA “Tvora” speciālistiem, rakstot uz info@tvora.lv vai zvanot pa telefonu +371 67881043. Kompānijas darbinieki noteikti konsultēs Jūs par labāko risinājumu!