Auto īre jūsu ārvalstu viesiem

auto Vasara ir pie pašām durvīm, ir gaidāma lieliska atpūta un notiks daudzas ilgi plānotas atkalredzēšanās, jo noteikti lielai daļai Latvijā dzīvojošo, ciemos ieradīsies radi no ārvalstīm vai draugi no kādas tālas zemes. Latvija vasarā pēdējos gados ir arvien iecienītāks galamērķis, jo klimata izmaiņu rezultātā laika apstākļi šeit jau sāk līdzināties citām Eiropas kūrortvalstīm.

Laikus rezervēt auto

Ciemiņiem notiekti būs vēlme izbaudīt Latvijas tūrisma iespējas visā to krāšņumā – atpūtas parki, pastaigu takas, pludmale, klusi lauku viesu nami un lielais daudzums kultūrvēsturisko objektu. Jums ir iespēja laikus parūpēties, lai viesi uzreiz pēc ierašanās Latvijā, saņemtu savā rīcībā drošu un pilnībā aprīkotu automašīnu, ko izmantot visu ciemošanās laiku. Tā nodrošināsiet viņiem pārvietošanās brīvību, ērtu personīgo mantu pārvadāšanu. Jau izejot pa lidostas durvīm, klients var sēsties komfortablā automašīnā un doties, kur sirds kāro. Ja viesi nekad nav bijuši Latvijā, variet ieteikt izmantot šofera pakalpojumus, lai izvairītos no nepatīkamas apmaldīšanās, jo Latvijā ceļu norāžu kvalitātei un ielu sistēmai galvaspilsētā ir tāls ceļš ejams uz pilnību.

Plaša izvēle

Klientus noteikti iepriecinās, tas, ka auto modeli un klasi var pieskaņot katra vajadzībām un brīvdienu plāniem. Sixt auto īre Latvijā piedāvā visplašāko iznomājamo auto parku. Ja kopā ceļot nolēmusi paliela draugu kompānija, tad labākais risinājums būs ērts un ietilpīgs mikroautobuss vai minivens. Pārim bez bērniem noteikti jāiesakakāds no mūsdienīgajiem mazauto modeļiem. Tas gan īsti nederēs, ja plānojat pavadīt laiku civilizācijas maz skartās vietās un baudīt atpūtu pie dabas. Tad noteikti labāk izvēlēties kādu apvidus auto modeli, lai nebūtu bažu, ka tas tik galā ar visiem ceļa segumiem, meža takām un pļavām. Interesenti var iznomāt arī biznesa klases automašīnas, ekskluzīvus auto un pat limuzīnus.

Aprīkota atbilstoši laika apstākļiem

Lai arī kādā gadalaikā mūsu valstī ierastos viesi, viņi var būt droši, ka iznomātais auto būs aprīkots atbilstošišeit esošajiem laika apstākļiem, ievērojot visaugstākos drošības standartus. Tāpēc arī slideni ceļi un negaidīti nokrišņi neaptumšos prieku par ciemošanos un neradīs ķibeles ar automašīnu. Tā kā nekad nevar dot simtprocentīgu garantiju, ka automašīnai nekas neatgadīsies, tos mazos problēmprocentus Sixt ir nodrošinājis ar diennakts servisa palīdzību jebkurā vietā.

Uzņēmēji veido valsts tēlu

Varbūt ikdienā par to neaizdomājamies, bet mūsu valsts viesiem saskarsme ar dažādiem pakalpojumu sniedzējiem ir ļoti spilgta pieredze, kas ilgi paliek atmiņā un būtībā izveido priekšstatu par valsti, kurā esi ieradies. Ja ir negatīva pieredze vai saskare ar neatsaucīgu pakalpojuma sniedzēju, viesiem tas neizdzēšamai samazina pozitīvo iespaidu par valsti. Tas tāpēc, ka pēc nelielā satikto cilvēku un izmantoto pakalpojumu skaita ciemiņš spriež par visu sabiedrību un valsts pārvaldību kopumā. Negodīgums, krāpšanas mēģinājumi, apzagšana, nekvalitatīvs pakalpojums tiek vispārināts uz mums visiem. Tāpēc ļoti būtiski katram uzņēmējam apzināties šo savu svarīgo lomu, apkalpojot katru klientu. Tas jādara ar vislielāko rūpību un atsaucību, jo varbūt tieši saskare ar jūsu uzņēmumu būs tā, kas izveidos Latvijas pozitīvo tēlu citu valstu pilsoņu acīs. Sixt autonoma noteikti ir uzņēmums, kurš apzinās savu ietekmi uz cilvēka dzīvi, ikdienas mobilitāti, tāpēc sniedz tikai augstākās kvalitātes mūsdienīgus pakalpojumus auto īrē, auto līzingā un paplašinātajā servisā. Reputācija tiek grūti pelnīta ar godīgu, pašaizliedzīgu darbu, izcilu apkalpošanas servisu, pacietību un tiekšanos uz izaugsmi.