Augstas klases dermatologu pakalpojumi – prof. J. Ķīša ādas slimību centrs

Ādas slimības bieži tiek uztvertas visai nenopietni, jo sabiedrības virspusējais iespaids aprobežojas tikai ar dažādām kosmētiskām problēmām – ādas sausuma, lobīšanās, lokiem zem acīm utt. Lielā mērā tas saistām ar kosmētisko produktu reklāmas tirgu – šķiet āda tiek asociēta tikai ar skaistumkopšanu un ar to saistītajām problēmām. Nemaz neminot, ka ādas slimību centrs mulsina cilvēkus. Tomēr lieku reizi der atgādināt, ka āda ir mūsu lielākais orgāns un to var piemeklēt daudz nopietnākas problēmas par sausumu. Patiesību sakot, ādas slimības ir vienas no agresīvākajām un visātrāk progresējošām, tādēļ ir svarīgi celt sabiedrības izpratni par savlaicīgas diagnostikas nozīmi pareizā un veiksmīgā ādas slimību ārstēšanā. Ļoti liela nozīme slimības apturēšanā ir arī speciālistiem, kuri diagnosticē un konsultē par labāko terapiju.

Viena no profesionālāko un augstākās klases dermatologu un ādas veselības speciālistu konsultāciju un terapijas sniegšanas vietām Rīgā noteikti ir prof. J. Ķīša ādas slimību centrs. Profesors ap sevi izveidojis stipru komandu, kas sastāv no cilvēkiem, kurus viņš pats skolojis un kuri nu ir kļuvuši par pilntiesīgiem viņa kolēģiem un profesionāļiem ādas slimību un dermatoveneroloģijas sfērās. Viņa komanda apvieno praksi un pētniecību – visi darbinieki paralēli pasniedz universitātē, nodarbojas ar pētniecību un tas sniedz garantiju, ka ārstēšanā vienmēr tiks izmantoti efektīvākie jaunatklājumi.

Ādas slimību centrs nodrošina anonīmus izmeklējumus, tādēļ vari droši vērsties tur pēc palīdzības, jau kad sajūti pirmos nepatīkamos simptomus vai ir aizdomas par saslimšanu. Atceries – labāk lieku reizi pārbaudīties, nekā pēc tam ilgstoši ārstēties! Ādas un veneriskās slimības ir agresīvākās cilvēka infekciju slimības, un, ja tās laicīgi netiek atklātas, ārstēšanās var būt ilga un visai nepatīkama! Šī ādas slimību centra komanda nodrošinās kvalitatīvākos pakalpojumus izmantojot modernāko ādas slimību diagnostikas un terapijas aparatūru. Šo dermatologu darbs sevī ietver klasisko un estētisko dermatoloģiju, medicīnisko kosmetoloģiju, dermatoķirurģiju, lāzerķirurģiju un krioķirurģiju. Tāpat ādas slimību centrs specializējas arī pēdu skaistumkopšanā un pēdu saslimšanas profilaksē.

Profesora Jāņa Ķīša klīnika atrodas Firsa Sadovņikova ielā 20-413.kab., 4.st. un reģistratūru vari sasniegt, zvanot uz šādiem tālruņiem: +371 28699111 (pieteikšanās vizītei, mobilais), +371 66222228 (pieteikšanās vizītei, parastais tālrunis). Klīnika ir viegli sasniedzama – braucot ar 15. trolejbusu, 204. vai 216. mikroautobusu tur var nokļūt aptuveni piecu minūšu laikā. Autobraucējiem tieši pie klīnikas pieejama ērta EuroPark maksas stāvvieta.