Ātrs un ērts auto kredīts.

mogo.lv kā tas darbojas.Pasaulē ir ārkārtīgi daudz kredītu veidi, kas ļauj aizņemties ikvienam un jebkur, jebkādam mērķim un vajadzībām. Iespējams tieši tādēļ, daudziem liekas, ka kredītsaistības nav nekas īpašs un var tās arī nepildīt, lai gan šāda veida uzskats ir pilnīgi aplams un nepareizs, lai neteiktu vairāk. Kredītsaistības parasti ir uz pāris gadiem, ja vien neesat ņēmis kādu no ātrajiem aizdevumiem, kas parasti tiek izsniegti uz laiku līdz vienam mēnesim, tādēļ, pirms šādu saistību uzņemšanās, nepieciešams rūpīgi apsvērt visus par un pret aizdevumu ņemšanai, respektīvi, vai varat to maz atļauties, jo ikmēneša maksājumi ir jāveic regulāri, kas nozīmē to, ka tos nedrīkst kavēt, lai aizdevējam nebūtu jāpiemēro līgumsods, kas palielinātu ikmēneša maksājumu kopsummu.

Kādas summas piedāvā aizņemties?

Liels bija mans pārsteigums, kad uzzināju, ka ir iespējams saņemt aizdevumu pa 90% apmērā no automašīnas tirgus vērtības, kas nozīmē to, ka, ja Mogo.lv neatkarīgie auto vērtētāji novērtēs manu auto 1500 eiro vērtībā, tad man ir iespēja saņemt aizdevumu 1350 eiro apmērā. Tas, protams, nenozīmē to, ka ir jāņem visa summa, ko piedāvā, jo aizņemšanās zelta likums ir – aizņemies tik cik vajag, jo lielākas summas ņemšana, nozīmē lielākus izdevumus un jāapsver tas, ka vai to var atļauties. Aizņemties ir iespējams no 500 eiro līdz pat 50 000 eiro, turklāt, arī termiņš ir visai iespaidīgs un neliks plēst ārā matus no galvas: no 3 mēnešiem, līdz pat 6 gadiem!

Kur noformēt aizdevumu?

Auto kredīts ir pieejams noformēšanai Latvijas lielākajās pilsētās, internetā un arī Lombards24 filiālēs visā Latvijā. Aizdevumu var pieteikt arī pa tālruni un atbilde tiks sniegta pusstundas laikā. Tālāk viss notiek ļoti operatīvi bez lieka stresa – līdz ko automašīna tiek pārreģistrēta uz Mogo.lv vārda, tad nauda tiek ieskaitīta manā kontā jau pēc dažām minūtēm un tālāk atliek sekot maksājuma grafikam, lai visu nomaksātu laicīgi, turklāt aizdevumu ir iespējams atmaksāt pirms laika, un par to netiks piemērots nekāda veida līgumsods!