Atpūta ar bērniem: 7 idejas jautrākiem mirkļiem kopā

atpūta ar bērniemKlāt vasara, kas nozīmē daudz brīva laika bērniem, savukārt vecākiem – rūpes par to, kā savas atvases šajos trīs mēnešos izklaidēt. Viena no iespējām, protams, ir aizsūtīt bērnu uz laukiem vai kādu nometni, taču tas noteikti nav plāns visai vasarai. Lai palīdzētu jums izbaudīt brīvo laiku kopā, piedāvājam dažas aizraujošu aktivitāšu idejas, ko īstenot šajā vasarā.

Izjāde ar zirgu

Pavadiet brīvdienu brīvā dabā, dodoties izjādē ar zirgiem! Tas ir labs veids, kā gūt pozitīvas emocijas un piedzīvot lieliskus mirkļus kopā. Papildus izjādei dažkārt tiek piedāvāta arī fotosesija, kas ir iespēja iemūžināt šo skaisto dienu lieliskās fotogrāfijās.

Došanās ekskursijās un pārgājienos

Vasara ir īstais laiks, kad doties ekskursijās un pārgājienos. Ja kopīgi saplānosiet maršrutu un ņemsiet vērā gan bērnu vēlmes un spējas, pilnvērtīga atpūta ar bērniem garantēta!

Izklaide rodeļu trasē

Lieliska izklaide visai ģimenei – nobraucieni ar rodeļiem! Šī nodarbe paredzēta gan tiem, kuriem patīk ātrums, gan arī tiem, kuri nevēlas tik asas izjūtas, jo katrs pats var regulēt sava nobrauciena ātrumu.

Peintbola parka apmeklējums

Vēl viena iespēja, ja aktuāla atpūta ar bērniem, ir peintbola spēle – jautrs piedzīvojums ģimenes vai draugu lokā. Peintbola spēle var būt arī kā alternatīva bērna dzimšanas vai vārda dienas svinībām. Spēlē piedalīties ieteicams no 8 gadu vecuma.

Kvests vai izlaušanās spēle

Mūsdienās populāras ir dažādas piedzīvojumu spēles – tās tiek organizētas dažādām gaumēm un vecumu kategorijām. Ir padomāts arī par bērniem, taču tas nebūt nenozīmē, ka spēlē nevar piedalīties arī pieaugušie. Izvēlieties tīkamo tematiku un ļaujaties kopīgam piedzīvojumam!

Pastaiga ūdens bumbā vai ūdens zābakos

Bērniem aizraujoša šķitīs arī pastaiga ūdens bumbā. Atrodoties bumbā, iespējams pārvietoties pa ūdens virsmu – staigāt vai skriet. Protams, bumbā iespējams sēdēt un pat gulēt, jo ūdens bumba ir pietiekami liela, lai tajā justos ērti.

Vēl viena līdzīga iespēja ir pastaiga ar ūdens zābakiem, kas ļauj viegli slīdēt pa ūdens virsmu vai pat izdomāt dažādas aktivitātes – piemēram, mēģināt skriet vai izaicināt uz cīņu pretinieku, mēģinot nogāzt viņu no kājām.

Nodarbības klinšu kāpšanā  vai dejošanā

Ja nu gadās, ka laika apstākļi nelutina, jāmeklē izklaides iespējas iekštelpās. Un nevajag skumt, jo arī to piedāvājums ir daudzveidīgs. Piemēram, variet izmēģināt spēkus klinšu kāpšanā, apmeklējot nodarbības trenera pavadībā. Izvēlieties bērnu vecumam un fiziskās sagatavotības līmenim piemērotākās trases un piedzīvojiet veselīgu azartu kopā!

Savukārt tie bērni, kuriem tuvāka deja, iespējams, patiks apmeklēt deju nodarbības, lai gūtu jaunu pieredzi un zināšanas.

Izmantojiet vasaru radoši un aktīvi -  gūstiet kopīgus iespaidus kopā ar bērniem!