Aktuālās ziņu prognozes visu diennakti – Focus.lv

laikazinas focus.lvLai allaž būtu gatavs gaidāmajiem laikapstākļiem, pirms iziešanas no mitekļa, izglītības iestādes vai darbavietas ieskaties laika ziņu sadaļā.

Apskati laika prognozi Rīgā un citās Latvijas pilsētās (Liepājā, Jelgavā, Jēkabpilī u.c.) , kā arī plašāku laika prognozi Latvijai nākamajām 4 dienām. Laika ziņu sadaļā ik dienas varēsi atrast detalizētu informāciju par gaisa mitrumu, vēja ātrumu un virzienu, kā arī nokrišņu daudzumu, kas tev palīdzēs saplānot lieliskas brīvdienas bez negaidītiem laikapstākļu pārsteigumiem.

Paplašinātajā laika prognožu atvērumā varēsi atrast arī tādu noderīgu informāciju kā mākoņu segas daudzums. Pēc tās varēsi vadīties, izplānojot brīvdienas ārpus mājas un paredzot, vai diena būs saulaina vai galvenokārt apmākusies.

SVAIGĀKĀS ZIŅAS SPORTA NOZARĒ

Ja esi sporta entuziasts un interesē sporta fakti, iecienītāko sportistu un viņu treneru cīņas, kā arī gūtās uzvaras – šo visu vari atrast interneta ziņu portāla sadaļā “Sports”.

Soči 2014, Vasaras Olimpiskās spēles – sporta faniem interesējoši notikumi par dalībnieku gatavošanos un pasaules labāko sportistu iespējām izcīnīt medaļas. Olimpiskās spēles ir pasaules mēroga lielākās sporta sacīkstes, kurās sportistu tūkstoši konkurē par godalgotām vietām un rekordiem. Sporta sadaļā uzzini, vai kāds sportists sacensību laikā ir īstenojis jaunu personīgo vai globālo rekordu.

Sporta ziņu atvērumā jaunākā informācija par mūsu valsts Olimpisko spēļu dalībnieku triumfiem, cīņām, veikumu, kā arī disciplīnu līderiem un rekordiem.

AUTO NOVITĀTES – ATRODI VISU PAR UN AP AUTO PASAULĒ UN LATVIJĀ.

Autobraucējiem un entuziastiem noderīgas un aizraujošas ziņas, kas apkopotas no pasaules un vietējiem jaunumiem auto jomā. Šajā sadaļā atrodi svaigākās ziņas par norisinājušos auto skatēm,  izmaiņām ceļa satiksmes noteikumos, kā arī  jaunāko automobiļu prezentācijām.

Te tu atradīsi ne tikai izzinošu un izglītojošu ziņu apskatu, bet arī izklaides ziņas.