restorānsJa jūs vēlaties paēst pusdienas vai vakariņas Rīgas centrā, izbaudīt relaksējošu vidi un mūsdienīgu atmosfēru, tad laba izvēle būs Fabrikas restorāns. Šeit virtuvē apvienotas Āzijas, Dienvidamerikas un arī Eiropas noskaņas.

Visi ēdieni ir radošs pavāra interpretējums. Apmeklētāji īpaši iecienījuši dažādas jūras veltes, pārsteidzošās salātu variācijas, kvalitatīvos steikus. Maltītes vienmēr ir svaiguma, enerģijas un spēka pilnas. Uzticīgākie apmeklētāji te nāk regulāri ne tikai pusdienās, bet bieži vakariņas mājās nomaina pret vakariņām Fabrikas restorānā.

Un, kurš gan var pretoties lieliskajai ainavai, kas paveras no restorāna un tā terases – Daugavas vilinošie ūdeņi, pilsētas silueti. Gada siltajā sezonā terase ir apmeklētāju iecienītākā vieta, šeit ūdeni gandrīz ar roku var aizsniegt.

Rezervē galdiņu Fabrikas restorānā

Šo restorānu ir iecienījuši gan Rīgas pastāvīgie iedzīvotāji, gan viesi, kas reglāri ierodas pilsētā. Atkal un atkal viņi savām maltītēm ar draugiem, ģimeni un arī biznesa partneriem izvēlas tieši Fabrikas restorānu.

Lai tiešām būtu pārliecināti, ka vēlamājā dienā un laikā jums būs brīvs galdiņš, pie kura izbaudīt maltīti un restorāna atmosfēru, būtu prātīgi iepriekš rezervēt galdiņu vajadzīgajam personu skaitam.

restorans RigāTas aiztaupīs jums lieku satraukumu un iespējamos pārpratumus. Jau kādu laiku ļoti ērtu galdiņu rezervācijas sistēmu piedāvā interneta vietne gettable.lv, kurā iespējams veikt rezervāciju teju divsimt dažādos restorānos Rīgā un arī kūrortpilsētā Jūrmalā.

GetTable piedāvā bez maksas rezervēt galdiņu jebkurā no sistēmā esošajiem restorāniem, tas ir izdarāms dažu sekunžu laikā, jo rezervācija veicama online režīmā. Jums ir vajadzīgs tikai interneta pieslēgums un tehnoloģiju ierīce, kurā atvērt GetTable mājas lapu vai mobilo aplikāciju.

Pirmajā GetTable.lv lietošanas reizē vajag reģistrēties un izveidot savu profilu, bet pēc tam jau rezervācijai vajadzēs tikai dažas sekundes un divus klikšķus savā profilā. Restorānu sarakstā atliek izvēlēties Fabrikas restorānu, rezervēt galdiņu vēlamajai dienai un laikam, un tad – izbaudīt lieliskus mirkļus un maltīti Fabrikas restorānā. Tie, kuri rezervē galdiņu ar GetTable, piedalās Lojalitātes programmā un 3% no katra rēķina uzkrāj savā profilā.

Bet pirmajai maltītei, ko baudāt ar GetTable rezervāciju, saņemsiet 10% atlaidi rēķinam. Vai tas nav izdevīgi un ērti pakalpojumam, ko varat saņemt bez maksas? Fabrikas restorāns ar savu moderno atmosfēru, savdabīgo interjeru, pārsteidzošo virtuvi būs ļoti laba izvēle, ja gribat kvalitatīvu maltīti mūsdienīgā restorānā.