VĒLIES VEIKT PIRKUMU, BET PIETRŪKST FINANŠU LĪDZEKĻI? IELŪKOJIES ĀTRO KREDĪTU IESPĒJĀS!

ātrais kredītsJa šobrīd tev ir naudas problēmas, ātrais kredīts ir viena no iespējām tās atrisināt. Rekomendējams vispirms pakonsultēties ar paziņām, draugiem, ir izmantojuši šo iespēju – varbūt var ieteikt uzticamu un patiešām klientiem izdevīgu ātrā kredīta izsniedzēja uzņēmumu. Tas tev palīdzēs izraudzīties izdevīgāko variantu un nekļūdīgi nokārtot radušās naudas problēmas. SMScredit ir viens no tādiem uzņēmumiem. Noformējot pirmreizējo ātro kredītu, tev būs jāatgriež precīzi tāda pati summa, kādu aizņēmies. Pirmoreiz tu vari aizņemties summā līdz EUR 300, savukārt otrajā reizē varēsi saņemt naudas summu līdz pat EUR 425.
Naudas aizdevums internetā ir pieejams ikvienam Latvijas pastāvīgajam iedzīvotājam, kam nav kavētu kredīta maksājumu vai parādsaistību pārkāpumiem. Vecuma robeža ir no 20 līdz 75 gadiem, kad tiek izskatīta iespēja izsniegt ātro kredītu. Kā viens no ieguvumiem ātrā aizdevuma saņemšanai atšķirībā no citu finanšu institūciju uzstādījumiem ir tas, ka nav nepieciešami dokumenti. Kā piemēram, izziņa no darba vietas, galvojums vai ķīla. Tev vajadzīgs aktīvs bankas konts, mobilā telefona pieslēgums. Gadījumā, kad šobrīd ir jau aktīvs kredīts kādā finanšu institūcijā, tu vari saņemt ātro kredītu, ja vien neesi kavējis regulāros ikmēneša maksājums un neesi parādnieku reģistrā.
Ātrā naudas aizņēmuma saņemšanai vajadzīgs reģistrēties mājaslapā. Taču pēc tam vajadzīgo kredīta kopsummu iespējams pieprasīt ar īsziņas vai telefona zvana palīdzību Pēc pieteikuma saņemšanas kredītiestāde izlems par ātrā kredīta akceptēšanu un ar e-pasta vai īsziņas starpniecību par to tev dos ziņu. ja ir situācija, ka nevarēsi atgriezt naudas aizdevumu pēc grafika, līdz mēnesim tu vari atlikt tā atmaksāšanu. .