ManaPolise.lv – brauc un ceļo droši, izvēlies garantēto octa apdrošināšanu!

garantētā octa poliseIr nepieciešama transporta līdzekļa apdrošināšana? Interneta vietnē ManaPolise.lv ir pieejama OCTA, KASKO, kā arī citi apdrošināšanas tipi. Autovadītājiem tiek sniegta iespēja vienkārši izvērtēt deviņus dažādus risinājumus un saņemt pašu izdevīgāko variantu. Turklāt ManaPolise.lv pašlaik ir pirmā kompānija valstī, kurā var iegūt nodrošināto obligāto civiltiesisko apdrošināšanu – apdrošināšanu, kas darbojas jau 15 minūtes no polises iegādes.
Ja gribat, lai iegādāties garantēto OCTA polisi ir viegli un ātri, izvēlieties  kompānijas ManaPolise.lv! Pie kompānijas ManaPolise.lv jūs varēsiet viegli izvērtēt, kā arī izvēlēties izdevīgāko risinājumu no deviņu apdrošinātāju piedāvājumiem. Autovadītājiem nevajadzēs izšķērst enerģiju sazinoties ar vairākiem apdrošinātājiem, lai apsvērtu to piedāvājumus. It Visa informācija būs sasniedzama vienā vietā. Gadījumos, kad polise vajadzīga vairākām automašīnām, jūs varēsiet iegūt īpaši izdevīgus risinājumus.
Pateicoties tam, ka polisi iespējams nopirkt trīs vietās, proti, interneta vietnē, WebMoney terminālī un ManaPolise.lv klientu pieņemšanas centrā, šis uzdevums nepatērēs daudz laika. Tikai ar ManaPolise.lv jums tiek piedāvāta iespēja iegādāties garantēto obligāto civiltiesisko apdrošināšanu. Garantētā OCTA nozīmē: *apdrošināšana uzsāk darboties piecpadsmit minūtes kopš polises nopirkšanas; *auto īpašnieks saņem īsziņu vai e-pastu par apdrošināšanas polises sagatavošanu; *apdrošināšana pieejama ikvienā laikā.
Pie šī uzņēmuma autovadītājiem tiek piedāvāta iespēja nopirkt arī KASKO. Lai iegādātos KASKO jums vien jānorāda informācija par transporta līdzekli un cilvēkiem, kas ar to brauc, un jānoformē pieteikums polisei. Pēc patiešām maza brīža speciālisti kontaktēsies ar autovadītājiem, lai informētu par atbilstošākajiem variantiem. Šāda pieeja piedāvās iespēju nevajadzīgi neizšķērst gan auto īpašnieku enerģiju, gan pārējos resursus.
Auto apdrošināšana noteikti nav galvenais pakalpojums, kurš ir pieejams pie šīs kompānijas. Pie šīs kompānijas jūs varat apdrošināt arī dzīvību, ceļojumus un veselību. Ar ManaPolise.lv piedāvāto pakalpojumu palīdzību jums būs izdevība būt pasargātam ikvienā gadījumā, turklāt nebūs vajadzības pārmaksāt. Jāteic, ka tiek nodrošināta pat starptautiskā veselības apdrošināšanas polise, kura ir patiešām svarīga, lai nekad neveidotos sarežģījumi, ja dodaties ārpus Latvijas Republikas.