Kur pieejama apaļo banketu galdu īre?

Sildlampu nomaKompānija Akurāts ir kompānija, kas izīrē visu vajadzīgo aprīkojumu viesībām un banketiem. Pie Akurātstiek nodrošināta arī banketu galdu noma – piemērotākais risinājums greznām svinībām un pasākumiem. Galdu īre ir tiešām vienkārša izdevība, kā nodrošināt, ka vajadzīgajā vietā un laikā ir pieejams nepieciešamais galdu daudzums. Aizmirstiet par uztraukumiem, kur dabūt galdus, kā arī kur tos turēt pēc svinībām vai banketa!.
SIA Akurāts piedāvātais pakalpojumus banketu galdu noma ir radīts tā, lai pasākuma sarīkošana kļūtu krietni vieglāka un tai vajadzētu ne tik daudz resursu. Svarīgākās šī pakalpojuma pozitīvās iezīmes ir:
•   Aprīkojums noderēs ikvienam pasākumam;
•   Galdus nav vajadzīgs iegādāties;
• Jūsu ērtībām pieejama arī sildlampu noma;
•   Varat neuztraukties par aprīkojuma piegādi un montāžu
Ar SIA Akurāts var iznomātbanketa galdiņus ar 76,5 un 91,5 centimetrus lielu rādiusu. Galdiņi ir apaļi, un tiem ir gaiša no koka gatavota virsma un tumšs pelēka metāla karkass. Ņemot vērā, ka galdiņu dizains ir patiešām vienkāršs, tie būs piemēroti ikvienam pasākumam. Bet, ja vēlaties panākt īpašu atmosfēru, Akurāts izīrē arī rotājumus, galdautus, kā arīspeciālas galda drānas. Iegriezies akuratspasakums.lv un piesakies sildlampas nomai.
Lai jūsu apmeklētājiem nebūtu, kopā ar banketu galdiņiem, ir iespējams nomāt arī krēslus. Uzņēmums Akurāts piedāvātie krēsli pasākumiem ir parastā melnā krāsā. Tie ir izgatavoti no mīksta un ērta materiāla, līdz ar to šie krēsli ir patiešām piemēroti gadījumiem, kur nepieciešam daudz sēdēt. Ja nepieciešams, ir iespējams iznomāt arī ar galdautiem saskaņotus ķebļu apvalkus.
Banketu galdu noma, kā arī cita pasākumu aprīkojuma komplekta īre, ir lieliska iespēja samazināt banketa vai svinību izdevumus, kā arī celt tā kvalitāti. Gadījumā, ja galdus nevarētu nomāt, tos vajadzētu pirkt. Tāpat galdu iegāde prasa vairāk naudas, bet jums būtu vajadzīgs sameklēt vietu galdu turēšanai.
Ar Akurāts ir iespējams iznomāt ne vien apaļos galdus un melnos sēdekļus, bet arī citu aprīkojumu, tādu kā, teltis, sildlampas, skatuves un citu. Tāpat Akurāts piedāvā arī aprīkojuma transportēšanu, kā arī un salikšanu. Pateicoties tam, ir iespēja lieki netērēt laiku un enerģiju – visu vajadzīgo jums ir izdevība dabūt vienuviet, tāpat aprīkojuma elementu salikšanu veiks speciālisti.