Kā neapjukt plašajā ātro aizdevumu piedāvājumā? Izvēlieties uzticamu aizdevēju – Vivus.lv!

ātrais kredītsĀtro aizdevumu tirgū pašlaik ir diezgan liela konkurence – ātrais aizdevums pieejams pie apmēram desmit kredītdevējiem. Dažādu kompāniju piedāvājumi atšķiras ar vairākiem rādītājiem, piemēram, aizdevuma summu, atmaksas termiņu vai gada procentu likmi. Kredītņēmējiem tas sniedz plašas izvēles iespējas un labākus piedāvājumus. Protams, jo lielāka izvēle, jo vairāk jautājumu – kāds ātrais aizdevums ir piemērotāks un kā atrast labāko?
Pirms uzsākt vairāku piedāvājumu salīdzināšanu, ir ieteicams raksturot, kādiem kritērijiem jāatbilst kredītam. Atrodiet atbildes uz šādiem jautājumiem:
•   Cik liels aizdevums jums ir vajadzīgs?
•   Kādam ir jābūt kredīta atmaksas termiņam?
•   Cik drīz jums kredīts ir vajadzīgs?
Ja jums ir nepieciešams salīdzinoši neliels īstermiņa kredīts, ko var saņemt tikai pāris minūšu laikā, ātrais kredīts ir tieši tas, kas atbist jūsu vajadzībām. Ja jums nav nozīmīgi tas, cik ilgā laikā saņemat aizdevumu, iespējams, jums izdevīgāks ir bankas izsniegts, nevis ātrais kredīts. Iegriezies https://www.vivus.lv/
Tā kā ātrais kredīts ir salīdzinoši neliels kredīts, tas nav piemērots vērienīgu ieceru realizēšanai. Pie lielākās daļas kredītdevēji aizdevums nav lielāks par vairākiem simtiem latu, tāpēc to parasti izmanto nelielu pirkumu veikšanai, sadzīves izdevumu apmaksai, izdevīgu akcijas piedāvājumu izmantošanai,kā arī citiem līdzīgiem mērķiem. Tomēr pāris ātro aizdevumu kompānijas izsniedz lielākus kredītus – līdz pat 1000 vai 1500 latiem.
Kad esat atradis ātro kredītu, kura apjoms atbilst jūsu vajadzībām, pārliecinieties, vai jūs apmierina arī kompānijas piedāvātais atdošanas termiņš. Parasti ātrais aizdevums ir jāatmaksā 30 dienu laikā, jāpiebilst gan, ka vairāki aizdevēji piedāvā līdz vienam vai diviem gadiem garu atdošanas termiņu. Noformēšanas un izsniegšanas laiks dažādiem ātrajiem kredītiem būtiski neatšķiras un parasti ir no dažām minūtēm līdz vairākām stundām garš.